Badmintonový oddíl

2. liga: v domácím prostředí dosáhl tým C na svou první výhru

DSC_0006V sobotu 23. února pořádal náš oddíl v domácí hale SK Prosek závěrečné páté kolo základní části 2. regionální ligy. Po tomto kole se šest týmů rozdělí na čtveřici pro play-off a dvě družstva, která sehrají play-down s vítězi 3. ligy. Lépe se v domácím prostředí dařilo týmu SK Prosek Praha C, který zaznamenal svou první výhru v soutěži, béčko naopak dvěma porážkami spadlo na celkové 4. místo.

SK Prosek Praha B nastoupil v sestavě: Šárka Vlášková, Jitka Benešová, Václav Podivín, Michal Böhm a kapitán Miloslav Beznoska.

SK Prosek Praha C nastoupil ve složení Diana Pražáková, Dana a Kateřina Kykalovy, Jana Havláková, Jan Jurka, Filip Týc, Petr Mazúr, Evžen Stolowitzki, Anton Bocharov, Marek Schumpeter a kapitán Romča Čechová.

SK Prosek Praha C v úvodním souboji přehrál rivala ve spodní části tabulky tým Hamr B výsledkem 5:3. A sehrál i dobré utkání s favoritem soutěže Hamrem Praha A – při porážce 2:6 se dalo myslet i na zisk dalších bodů.

SK Prosek Praha B v oslabené sestavě zaznamenal dvě prohry 2:6, při kterých bodovala jen Šárka svými singly a holky v deblu, když ani jeden ze soupeřů čtyřhru žen nepostavil. S Radotínem C a Astrou B jsme tedy hráli shodně 2:6.

Béčko bude za tři týdny bojovat ve finálovém turnaji play-off o 1. místo. Céčko se pak utká s týmy Astry Praha C a D a Hamrem B o udržení ve 2. lize.

Všem držíme palce a přejme pevné zdraví Evženovi, kterého potíže se srdcem už letos do týmové soutěže nepustí.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři