Badmintonový oddíl

2. regionální liga: béčko na domácí půdě porazilo vedoucí Hamr

DSC_0286V neděli 21. ledna hostila naše hala na Proseku poslední kolo základní části 2. regionální ligy družstev dospělých. Tým SK Prosek Praha B se probojoval do horní skupiny o celkově vítězství v soutěži.

Za béčko nastoupili Vítek Šeďa, Honza Jurka, Michal Böhm, Miloslav Beznoska, Vojta Benedikt, Filip Týc, Diana Pražáková, Dita Marešová a Dana Kykalová.

K jednoznačné výhře 8:0 nad týmem SK Troja přidalo béčko i cenný skalp dosud neporaženého lídra soutěže – Hamr Praha A. Při výsledku 5:3 bodoval Michal výhrou nad Vaškem Bláhou, Didi porazila ve třech setech Radku Šilhavou a úspěšné byly oba pánské debly i mix.

Béčko je nyní v tabulce na 2. místě se stejným bodovým ziskem o skóre právě za Hamrem A a bude se s týmy Hamr A, Hamr B, Astra C a Meteor C prát o postup do kvalifikace o západní skupinu 1. ligy.

Naše céčko hrálo v neděli 21. ledna ve Vinoři proti týmům Sokol Meteor Praha Radotín C a SK Radonice. Vítězství nad Radonicemi 7:1 doplnila porážka 3:5 od Meteoru C, která znamená, že naše céčko bude bojovat ve skupině o celkové 6. místo v soutěži.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři