Badmintonový oddíl

Benátecký pohár: dvakrát finále a stříbro pro Vaška a Adama

WhatsApp Image 2021-09-05 at 18.04.36Ve dnech 3.-5. září se hrál první letošní turnaj GPA dospělých – Benátecký pohár. A v konkurenci z ČR i zahraniční se prosadili prosečtí hráči. Až do finále prošel Vašek Palán ve dvou disciplínách. V mixu s Radkou Šilhavou a v deblu s Adamem Šulcem z toho shodně bylo druhé místo.

Výsledky: tournamentsoftware

Turnaj poznamenalo množství odhlášek a skrečí ze zdravotních důvodů, jedna z nich postihla i nás, když Míša Zelinková nemohla kvůli angině bojovat o body do žebříčku a přišla i o postup na MČR ve své hlavní disciplíně, dvouhře…

V mixu zasáhli do hlavní soutěže Adam a Vašek. Adam s Klárou Šilhavou vyhráli první kolo a svedli třísetový souboj s nasazenými dvojkami Hubáček-Šikalová. Vašek s Radkou Šilhavou prošel až do finále, v něm podlehli po těsném výsledku Matěji Ehmovi a Pavlíně Krpatové 21:19 19:21 a 18:21.

V deblu zasáhl do hlavní soutěže i Filip Stádník spolu s Danem Skrčeným, v prvním kole narazili na turnajové jedničky Holub-Hubáček a podlehli jim ve dvou setech. Zato Vašek s Adamem prošli pavoukem do finále. V prvním kole uhráli napínavou koncovku třetí sady 27:25 proti páru Brázda-Volf. Pak porazili nasazené Šídu a Voráče, ve čtvrtfinále na tři sety pardubický pár Tomáš Skála-Matěj Ehm, v semifinále si poradili s Michalem Hubáčkem a Petrem Janouškem. Až ve finále byli o něco úspěšnější Petr Beran a Jindřich Kukač výsledkem 16:21 a 20:22.

Velká gratulace oběma klukům, jejichž badmintonový víkend ale nedělním kláním v Benátkách ještě neskončil – následoval přesun na Hamr k druhému turnaji, a to neméně úspěšnému… ;-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři