Badmintonový oddíl

Družstva U11: prosečtí Piráti nepoznali přemožitele, skvělé výkony všech týmů

DSC_0132V neděli 25. března se na Hamru v Braníku konal turnaj družstev nejmladší kategorie U11. Při účasti sedmi týmů lze hovořit o dominanci našeho klubu, protože ten vyslal do soutěže hned tři družstva. SK Prosek – Piráti dokázali celý turnaj vyhrát. A neztratili se ani ostatní – SK Prosek – Panteři získali 4. a SK Prosek – Draci celkové 5. místo. Týmy v soutěži vedli trenéři Dita Marešová a Tomáš Maixner.

Prohlédněte si: fotografie z turnaje

Turnaj se hrál systémem na 6 zápasů v utkání – 2x dvouhra chlapců, 2x dvouhra dívek a 1x čtyřhra chlapců a dívek. Při vyrovnaném skóre pak rozhodovaly sety a míče. Sedm týmů bylo na začátku rozděleno do dvou skupin a po jejich dohrání následovalo utkání o konečné umístění.

Prosečtí Piráti nastoupili v sestavě Kryštof Coufal, Pepa Mrázek, Klárka Tvrdíková, Štěpánka Nýdrlová, Amélie Maixnerová a Verča Flusserová. Výhru v základní skupině následovalo finálové vítězství nad domácím SK Hamr v poměru 4:2, kdy skvělý výkon ukázal zejména Kryštof proti Strejčkovi a Pepa našel ztracenou bojovnost a na tři sety udolal Knytla. Celkově skvělé první místo a velká radost ne nad samotným umístěním, ale hlavně předvedenou hrou a dovednostmi našich mladých nadějí.

DSC_0103

Prosečtí Panteři hráli ve složení Dan Nachtman, Lukáš Mrázek, Justýnka Bíbová a Bětka Marešová. V základní skupině dokázali na pomocné kriterium setů porazit soupeře z Radotína a díky tomu mohli nakonec hrát o bronzové medaile. Soupeřem byli hráči TJ Astra ZM Praha, a po prohře zůstaly našim Panterům „brambory“. Pochvalu zaslouží ale všichni, zejména naši malí kluci, jak se statečně rvali s až o dva roky staršími soupeři.

DSC_0057

Draci z Badmintonové školy Letňany si museli poradit bez své zraněné trenérky Anežky, ale v turnaji se neztratili a zahráli také moc pěkně. Složení týmu Draků: Mára Nechvátal, Míša Pihera, Honzík Straka, Anička Kloboučníková a Marika Ivankova. V základní skupině po prohrách s našimi Piráty a Astrou obsadili třetí místo díky výhře nad BK ARION. A v utkání o konečné 5. místo si poradili i s výběrem Sokola Radotín.

DSC_0007

Konec dobrý, všechno dobré – diplomy a sladké ceny čekaly na všechny zúčastněné a domů jsme mohli vyrazit plní pozitivních zážitků a optimismu. Jen tak dál!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři