Badmintonový oddíl

Exhibice k mezinárodnímu mistrovství ČR proběhla v Centru Černý Most

exhibiceV sobotu 17. září se konala v prostorách nákupního Centra Černý Most exhibice před blížícím se turnajem FZ FORZA Prague Open – mezinárodním mistrovstvím ČR dospělých. V rámci celodenního programu na kurtu umístěném mezi obchody vystoupili také mladí hráči našeho klubu. Mezi 10-12 hodinou pomohli s organizací programu pro děti a spolu s hráči Astry a trenéry Markétou Osičkovou a Tomášem Krajčou zabavili kolemjdoucí mladé adepty badmintonu.

Poté došlo na exhibiční zápasy dospělých reprezentantů v duelu týmů FZ Forza a Yonex – barvy Yonexu hájila také Berta Ausbergerová. Velký úspěch měla zejména u malých badmintonistů také autogramiáda přítomných badmintonových hvězd.

Všem patří dík za pomoc a ochotu při zajišťování programu, z hráčů tedy Verče Tvrdíkové, Gabče Kuptíkové, Natce Pávové, Káje Hejdukové, Kubovi Riegrovi a Honzovi Ledererovi.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři