Badmintonový oddíl

GPA U17 Ústí: početná výprava a medaile Verči v deblu

WhatsApp Image 2020-09-20 at 18.05.42O víkendu 19.-20. září hostilo Ústí nad Labem celostátní turnaj GPA kategorie U17. Pod vedením trenéra Martina Nachtmana v soutěži startovala početná skupina proseckých hráčů. Jediným medailovým ziskem se stal bronz Verči Tvrdíkové za čtyřhru spolu s Kateřinou Pokornou.

Výsledky: online

120072064_332588878076544_4934641553761017368_nZ našeho klubu v turnaji nastoupili Petr Krejčí, Kája Nachtmanová, Tomáš Orlík, Pepa Rákosník, Vanda Sedláčková, Natálka Stará, Ivča Treperová, Verča Tvrdíková a Jirka Zlatník.

V mixu nejdále prošli Petr s Ivčou, kteří ve čtvrtfinále sehráli vyrovnané dva sety s dvojicí Maňásek-Hejduková. Jedno kolo uhráli také Kája s Danem Dvořákem a Tomáš s Naty. V singlech se bohužel nepodařilo klukům projít přes první kolo. Z dívek se do šestnáctky dostala Ivča, a mezi osm nejlepších Kája, která uhrála ve druhém kole pěkný výsledek 21:18 ve třetím setu s nasazenou Tinou Kozempelovou; v souboji o medaili podlehla Lucii Krulové.

V deblech kluků nám byli osudní nejvýše nasazení hráči. Pepa s Jirkou hned podlehli dvojkám Matula-Vojtěch a Tomáš s Petrem po vyhraném prvním kole v osmičce turnajovým jedničkám Dvořákovi s Rázlem. V deblu dívek pak Verča s Kateřinou porazily na tři sety sestry Kobylákovy, poradili si i s dvojicí Benediktová-Ciróková a mohly se radovat z medaile. Nedělní semifinálová prohra s párem Kozempelová-Maixnerová pak určila její bronzovou hodnotu. Gratulujeme!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři