Badmintonový oddíl

GPB U13 v Karlových Varech: deblové vítězství pro kluky

88228457_2408605389402491_1865373269532606464_nVe dnech 29. 2. – 1. 3. jsme se zúčastnili celostátního turnaje kategorie U13. A dařilo se nám dost úspěšně, když jsme přivezli jednu zlatou medaili, jednu stříbrnou a pět bronzových. Pod vedením trenérky Anežky Limanovské, Tomáše Maixnera a za přísného dohledu tučňáka Vítězslava v turnaji startovali Amálka Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová, Verča Flusserová, Týnka Zátková, Klárka Tvrdíková, Kryštof Coufal, Filip Titěra a Petr Bříza.

Výsledky: online

Vítězství si vybojovali Kryštof s Filipem, když si postupně poradili s páry Matuška – Trkan, Hykel – Ježek a ve finále Ryšánek – Thor.

Během jarních prázdnin jsme si udělali i tréninky, abychom vytáhli formu. V pátek jsme se vydali opět společně jako jeden tým autobusem do Karlových Varů a následně vyhlídkovou jízdou do Gejzírparku, kde se turnaj odehrával.

Stříbrnou medaili si přivezla Štěpánka z debla spolu s Luckou Tománkovou z SK Hamr, kdy si poradily postupně s páry Hermannová – Vernerová, Jelínková – Kőnigová, Grznárová – Malá a až ve finále je porazily vítězky Turoňová – Mikešová. Bronzovou medaili si vybojovali Amálka s Erikou Osičkovou z TJ Astra ZM, které si poradily s páry Čechová – Pražáková, Andělová – Vrzáčková a nestačily na pozdější vítězky Turoňová – Mikešová. Vítězky nám byly osudné, protože porazily i pár Verča s Janou Hnilicovou z Meteoru, které v prvním kole porazily pár Fenclová – Drobilová. Do debla zasáhly i naše nejmladší holčičky Týnka s Klárkou, pro které byl turnaj velkou zkušeností.

V singlu si vybojovala medaili Štěpánka, která si zahrála spoustu třísetových bitev a postupně si poradila s Vavrečkovou, Hnilicovou, Půlpánovou a až Erika Osičková byla nad její síly ale i tak zasloužená bronzová medaile. Amálka si poradila s Drobilovou, Fenclovou a i pro ní byla stopkou Erika. Verča nedokázala v prvním kole najít recept na Grznárovou, Klárka odešla poražena od Niedermayerové a Týnka si neporadila s Fenclovou.

Mezi kluky si vybojoval bronzovou medaili Kryštof, který si nejdříve poradil s Martincem, který v prvním kole vyřadil po bitvě Petra a dál si Kryštof poradil s deblovým parťákem Filipem a v semifinále nestačil na Thora, tím pádem si odváží bronzovou medaili. Filip, kterého vyřadil Kryštof si nejdříve poradil s Michlem a následně i s Puffrem.

V mixu jsme vybojovali dvě bronzové medaile zásluhou Kryštofa s Amálkou, kteří vybojovali postup po vítězstvích nad páry Langmajer – Burdová, Čada – Malá, týmové parťáky Verču s Kubou Švarcem z Astry a v semifinále si nedokázali vybojovat rozhodující set s párem Thor – Osičková. Filip s partnerkou Eliškou Mikešovou z Krumlova vybojovali vítězství postupně nad Klíma – Niedermayerová, Patzák – Kőnigová a v semifinále nestačili na pozdější vítěze Turoňová – Ježek. Verča s Kubou si poradili Svoboda – Čechová a následně i s párem Trkan – Vrzáčková. Petr se Štěpánkou vybojoval po obrovském boji vítězství nad párem Martinec – Hermannová a ve druhém kole nestačili na Strejček – Tománková. Týnka si zahrála s Kryštofem Jiráskem také napínavý souboj s párem Trkan . Vrzáčková ač recept na ně nedokázali najít.

Turnaj byl náročný ale pro všechny určitě další motivace ke zlepšení jak herních, tak psychických dovedností. Budeme stále lepší!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři