Badmintonový oddíl

GPB U13 Vinoř

WhatsApp Image 2022-05-29 at 13.21.44Ve dnech 28. – 29. 5. se konal celostátní turnaj kategorie u13. Za Prosek startovali Dan Nachtman, Marek Nechvátal, Agáta Maixnerová, Kristýna Gerbelová, Vládík Svoboda, Kristián Bíba a Hanka Petrů. Vše pod dohledem a vedením trenérek Dity Marešové a Anežky Limanovské.

Výsledky: online

Nejvíce se nám dařilo v klučičím deblu, kdy Dan s Márou dokázali ve finále porazit nasazené jedničky a došli společně pro další nejcennější medaili! Ve své cestě ke zlatu si postupně poradili s páry Hašek – Skrčený, Janda – Vykoukal, Bezděk – Krejčiřík a ve finále Mrázek – Vrchotický. Kristián s Vládíkem si poradili nejdříve s párem Koleška – Fošum a pak podlehli dvojici Mrázek – Vrchotický.

V mixu se podařilo vybojovat bronzovou medaili Agátce s Danem, kdy postupně porazili páry Ondruch – Baláková, Krejčiřík – Pargáčová a podlehli až jedničkám Vrchotický – Hermannová. Marek s Kristýnkou porazili pár Vybíral – Hloušková ale pak skončili na raketách Vahalík – Majerová. Kiki s Dančou Dušánkovou porazili pár Mrázek – Hloušková ale osudným se jim stali také nasazené jedničky. Vládík s Hankou nejdříve porazili pár Tuháček – Váňová a po dobře rozehraném zápase podlehli páru Bezděk – Absatzová.

V singlu se nám dařilo mezi klukama, kdy Dan po porážce Cekoty a Klapala nedokázal najít správnou cestu na Vahalíka si vybojoval bronzovou medaili. Marek porazil Skrčeného pak Ondroucha už nedokázal znovu porazit Stružku. Kristián si poradil s Jandou a pak hrál velmi vyrovnaně s Bezděkem ale recept najít nedokázal. Vládík neprošel přes první kolo, kdy ho porazil Krejčiřík.

Nejméně se nám dařilo v holčičím singlu, kdy si Agátka po třísetové bitvě poradila s Pargáčovou ale neměla už dost sil na Absatzovou. Kristýnka porazila Leciánovou ale nakonec podlehla Kerplové.

Turnaj ukázal, že patříme mezi republikovou špičku a můžeme myslet na nejvyšší příčky. Máme před sebou spoustu práce a je vidět, že se nám práce, snaha a dřina na tréninku vyplácí!

AL

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři