Badmintonový oddíl

GPB U17 Ústí nad Labem: prosečtí zůstali bez medaile

kubaO víkendu 22.-23. září hostilo Ústí nad Labem celostátní turnaj GPB kategorie U17. Z našeho klubu se pod vedením trenéra Vítka Šedi zúčastnili Kája Nachtmanová, Vašek Obhlídal, Kuba Riegr, Mára Schumpeter, Honza Šnaiberk a Adam Šulc.

Na medailový úspěch se tentokrát dosáhnout nepodařilo, naši hráči ale i tak předvedli některé dobré výkony a posbírali cenné zkušenosti.

Výsledky: online

V mixu Adam s Klárou Šilhavou prošli do třetího kole, kde byli vyřazeni dvojicí Blažek-Šolarová. „Soupeř hrál rychle, vynutil si útok a my to nedokázali zvrátit,“ hodnotil Adam po turnaji. Už v prvním kole byl vyřazen Kuba s budějovickou Čápovou, podobně se vedlo Honzovi s přiřazenou spoluhráčkou Charyparovou. Jedno kolo proti silné dvojici Marťán-Kozempelová uhráli Vašek s Kájou, a pak se drželi i proti Dvořákovi s Novákovou.

V singlu Adam dokázal ve svém prvním kole vrátit porážku Janu Blažkovi z Rychnova. Pak podlehl po boji turnajové jedničce Michalu Morávkovi 15:21 a 17:21. „Utekl mi v prvních míčích, pak už hra byla vyrovnaná,“ litoval Adam po zápase. Vašek si poradil v prvním kole s Dajčarem z Lanškrouna, pak podlehl ve dvou sadách Vojtovi Pořízovi.

V deblu si naši kluci vylámali zuby na turnajových jedničkách Ehmovi s Morávkem – nejprve ve druhém kole Honza a Mára, poté ve třetím kole i Vašek, který hrál s Ondrou Kalinou. Adam s Vráťou Erhartem uhráli dvě kola, ale neporadili si s útočnější a rychlejší dvojicí Blažek-Janoušek.

Mezi dívkami pak Kája s Tinou Kozempelovou uhrála kolo, následně holky nestačily sestrám Kohoutovým z Mostu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři