Badmintonový oddíl

GPB U19 v Ivančicích: Vašek Palán vítězí v deblu!

lkllppO víkendu 7.-8. září rozjel podzimní část sezóny pro kategorii U19 turnaj GPB, který pořádaly Ivančice. Pod vedením trenéra Tomáše Parkána v turnaji startovali Vaškové Palán a Obhlídal. Vašek Palán se stal po boku Michala Morávka z BaC Kladno vítězem čtyřhry chlapců!

Výsledky: tournamentsoftware

V turnaji se klukům příliš nevydařil mix – oba se svými partnerkami skončili už v prvním zápase. Vašek O. pak v deblu s Vojtou Bízkem z Arionu vyzval hned nasazené jedničky Brázdu s Dostálem, 15 a 16 bodů je slušným uhraným skóre, ale na vítězství to nestačilo.

Vašek Palán s Michalem Morávkem zvládli kluky pomstít. V turnaji prošli přes páry Diviš-Poříz, ve druhém kole si na tři sety poradili právě s Tadeášem Brázdou a Martinem Dostálem, a nezaváhali ani v nedělním programu, kdy porazili v semifinále Jáchyma Brázdu s Matějem Volfem a ve finále Lukáše Franka s Jakubem Reichmanem.

Gratulace Vaškovi k deblovému úspěchu a vzhůru do další přípravy směrem k ligovým zápasům a zimnímu MČR.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři