Badmintonový oddíl

GPB U19: v Pardubicích získala Šárka bronzovou medaili za čtyřhru

ddO víkendu 31. března-1. dubna se konal v Pardubicích turnaj GPB kategorie U19. Pod vedením trenéra Tomáše Parkána v něm startovali Vašek Obhlídal a Šárka Vlášková. Více se dařilo Šárce, která dokonce v deblu dosáhla na medailové umístění – 3. místo společně s Barčou Otáhalovou.

Výsledky: tournamentsoftware

Do mixu zasáhl Vašek spolu s Radkou Šilhavou. Po volném kole a výhře nad lanškrounským párem Dajčar-Pazderková bohužel odešli poraženi domácí dvojicí A. Ehm – Valentová; kteří pak vyhráli celý turnaj. Šárka spojila síly s brněnským Martinem Dostálem, ale už v prvním kole podlehli páru Matula-Studená.

Ve dvouhrách to na velkou radost nebylo. Vašek vyhrál první kolo nad Vojtěchem Volfem, ale ve druhém uhrál jen 9 a 12 bodů na domácího Grunda. Podobně Šárka po výhře nad Weinerovou jednoznačně podlehla Pétě Janošové.

V deblu už to bylo přece jen lepší; Vašek s Vojtou Bízkem porazili pár Kalkuš-Pokorný a ve druhém kole sehráli tři sety s turnajovými dvojkami Marek-Twardzik 21:17 14:21 a 17:21. Šárka s Bárou Otáhalovou byly nasazeny jako turnajové dvojky, po výhře nad dvojicemi Kožnarová-Kramešová a Metzová-Veselá podlehly v semifinále Róze Bártové a Kačce Valentové, pozdějším vítězkám.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři