Badmintonový oddíl

GPB v Mostě: stříbro pro Vaška v mixu, bronz s Honzou v deblu

vasekgpapSezónu dospělých ukončil celostátní turnaj kategorie GPB v Mostě. V hale Baníku Most se představila i skupina proseckých hráčů. Úspěšné pro ně byly hlavně párové disciplíny, kdy Vašek Palán po boku Pavlíny Krpatové uhrál stříbro v mixu a společně s Honzou Vorlíkem získali bronzové medaile v deblu.

Výsledky: online

V mixu hrál Honza s Ivčou Zychovou z Astry, společně přehráli páry Janoušek-Valentová a Šída-Foukalová, podlehli pozdějším vítězům Beranovi a Hořínkové ve čtvrtfinále. Vašek s Pavlínou byli nasazení jako číslo 1 a postupně si poradili s páry Mirvald-Havlová, Skřivan-Bártová a Bureš-Šilhavá, ve finále hráli tři sety, ale nakonec podlehli Beranovi a Hořínkové.

Do singlu zasáhl Adam Šrámek, ale v prvním kole podlehl Janu Portovi.

V deblu Honza s Vaškem hráli jako nasazení číslo 2. Porazili páry Abraham-Port, v dramatickém čtvrtfinále si poradili s Hubáčkem a Bleyerem. V semifinále už nestačili ve dvou vyrovnaných setech páru Bureš-Helar 20:22 a 20:22.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři