Badmintonový oddíl

GPC U13 Holice: zlaté medaile pro Klárku a Vandu

0001Úspěšným turnajem pro prosecké barvy bylo otevřené GPC kategorie U13 v sobotu 22. září v Holicích. Zlaté medaile si na něm vybojovaly Klárka Kučerová s Vandou Sedláčkovou ve čtyřhře a Klárka společně s lanškrounským parťákem Filipem Jurčou také v mixu. Bronzovou medaili navíc získal v mixu i Kuba Pavlíček spolu s Barborou Kulhánkovou a Klárka v singlu.

Výsledky: online

O turnaji více Radek Kučera:

Královnou turnaje se stala Klárka Kučerová. V mixu s Filipem Jurčou z Lanškrouna se bez ztráty setu dostali až do finále, kde v krásném třísetovém utkání porazili východočeský pár Kaplan, Valentová a stali se vítězy celého turnaje. V singlu se Klárka dostala až do semifinále, kde podlehla, po vyrovnaných úvodech obou setů, Báře Kulhánkové z Pardubic. Náladu si opět vylepšila v deblu společně s Vandou a celou soutěž suveréně ovládly – další zlatá pro Prosek.

Vanda Sedláčková přijela jen na debla a jistě si zaslouží ocenění, jak trpělivě čekala na svoje zápasy a jaký pak podala soustředěný výkon.

Kuba Pavlíček ukázal svoji nesmírnou bojovnost v singlu, kde ho od postupu do semifinále dělily pouze dva míče v duelu s nasazenou dvojkou Danielem Nyčem z Rychnova nad Kněžnou. Do singla již však nastupoval ověnčený 3.místem z mixa, které zaslouženě vybojovali s Bárou Kulhánkovou.

Amálka Maixnerová se blýskla výhrou nad 4.nasazenou Adélou Fridrichovou z Pardubic, ve čtvrtfinále jí však po prvním setu již chyběly síly a trpělivost se starší soupeřkou Evou Pavlínou Weber z Dobrušky. Cenná jsou pro ní také uhraná kola v deblu s Terkou Kmentovou a mixu s Davidem Křivkou.

To nejlepší na závěr. Bylo radost pohledět, jak si hráči (ale i rodiče) z Proseka fandili a povzbuzovali. Jen tak dál.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři