Badmintonový oddíl

GPC U15: na Hamru prosecké holky ovládly singl

DSC_0315V neděli 7. dubna se na Hamru v Braníku hrál turnaj GPC U15. Tentokrát všechny disciplíny v jednom dni a mnoho proseckých účastí, medailí i dobrých výkonů – zlatou vybojovala Vanda, která v singlovém finále porazila Ivču, stříbrnou vedle Ivči ještě Jirka s Janou v mixu, bronz pak Pepa s Jirkou v deblu a Jana s Vandou v holčičím deblu.

Výsledky: tournamentsoftware

V početném a kvalitně obsazeném turnaji bylo každé uhrané kolo dobré. Za Prosek startovali Jana Flusserová, Gabča Kuptíková, Vanda Sedláčková, Ivča Treperová, Pepa Rákosník, Šimon Pražský, Honza Solar a Jirka Zlatník.

V mixu potěšily výkony Jirky a Jany, kteří sice začali třemi sety proti Vránovi a Vnoučkové, ale pak se jejich hra zlepšovala a porazili páry Hrazdíra-Dvořáková, Hnilica-Chvalová a v semifinále na tři sety i Karbana a Knaislovou. Až ve finále nestačili na Líbala a Koliášovou. Hezkou hru ukázali i Honza s Vandou, kteří hned v prvním kole vyřadili Gabču s domácím Vojtou Strejčkem, pak přehráli Leciana s Davídkovou a podlehli ve dvou těsných koncovkách soupeřům z nedávného GPB Královi a Klímové. Pepa s plzeňskou partnerkou vypadl už v prvním kole po třech vyrovnaných setech s mladší dvojicí Janíček-Paterová. Ivča s Míšou Moravcem z Astry prošla do čtvrtfinále, kde vypadli ve třech setech s Karbanem a Knaislovou.

V klučičím singlu Pepa vypadl v šestnáctce na Hnilicovi, do stejného kola prošel i Jirka, když nejdřív porazil Šimona 25:23 ve třetím setu, pak už mu nezbyly síly na zápas s Lukášem Pavlicou. Hezky zahrál Honza, který se dostal až do čtvrtfinále těsnou výhrou nad Janem Urbanem, k medaili mu scházel ještě jeden vyhraný zápas, ale to určitě přijde ;-)

Dívčí dvouhru prosecké holky docela ovládly. Opakovaly se nedávné souboje – ve čtvrtfinále Ivča jako turnajová jednička porazila Gabču, ve čtvrtfinále skončila i Jana po prohře s Kulhánkovou. Tak jako Ivča horní půlkou pavouka kráčela také spodní půlkou Vanda, ve finále si to holky rozdaly o zlato a po setech 21:19 a 21:16 zvítězila Vanda.

Do klučičího deblu zasáhly dva naše páry. Honza s Šimonem zvládli první kolo, pak na tři sety podlehli Královi a Líbalovi. Pepa s Jirkou prošli jako turnajové dvojky do semifinále, tam se zastavili na Havránkovi a Urbanovi.

Dobrý turnaj plný kvalitních zápasů pro naše hráče. Jen tak dál a poctivě trénujte, bude to vidět na hře i výsledcích…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři