Badmintonový oddíl

GPC U15: v Benátkách výhra Ivči a dobré výkony všech proseckých

IMG_7611V neděli 3. února se turnaje GPC U15 v Benátkách nad Jizerou zúčastnila velká skupina proseckých hráčů. V turnaji, který se protáhl až do večerních hodin, získali několik medailových umístění – Ivča Treperová s Kačkou Koliášovou vyhrály debl, Jirka Zlatník s Pepou Rákosníkem byli v chlapecké čtyřhře druzí, bronzovou medaili pak vybojovala Ivča s Míšou Moravcem v mixu.

Výsledky: tournamentsoftware

Turnaje se zúčastnili Ivča Treperová, Vanda Sedláčková, Klára Kučerová, Jana Flusserová, Pepa Rákosník, Jirka Zlatník, Šimon Pražský, Honza Solar a Kuba Pavlíček.

V mixu stojí za zmínku třísetový boj Honzy s Vandou proti páru Král-Šoljaková. Ve dvouhrách hezké výkony Jirky (těsně prohraný set s Petrem Hnilicou), Honzy (výhra nad Jonášem Markem), slabší den si vybrala Ivča prohrou s pardubickou Kulhánkovou i Vanda proti Dvořákové.

Velmi dobře hrály naše debly. Honza a Šimon kvalitní výkon proti jedničkám Simon-Srnec. Pepa s Jirkou na tři sety porazili silný pár Král-Kovář, pak si poradili i s dvojicí Havlíček-Hrazdíra. Kolem 9. hodiny večerní rozehrané finále s párem Havránek-Urban po třech setech skončilo neúspěchem, ale i tak vydařený turnaj.

Čtyřhru holek Ivča s Kačkou zvládly vyhrát, i když musely hrát na 3 sety proti dvojici Čutová-Veverková. Tentýž pár předtím vyřadil Vandu s Klárkou divokým skóre 29:30 a 19:21…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři