Badmintonový oddíl

GPC U15 v Brně: Vanda se stala vítězkou dvouhry

DSC_0150V sobotu 2. března se hrálo GPC kategorie U15 v Brně. Z našich si výlet na jih Moravy udělali Vanda Sedláčková a Honza Solar. V dobře obsazeném turnaji Vanda vybojovala cennou výhru ve dvouhře. Společně v mixu vypadli Honza a Vanda už v prvním kole s turnajovými jedničkami Ovčačíkem a Helešicovou. Honza si v singlu poradil ve dvou vyrovnaných setech s Lukášem Tvrdíkem, ale nestačil znovu na Honzu Ovčačíka.

Vanda předvedla jako turnajová dvojka prima jízdu za vítězstvím, když porazila Zuzanu Rubášovou, Barboru Hořanskou, v semifinále na tři sety Gabrielu Trötzmüllerovou a ve finále také po třech setech Natálii Skýpalovou. Velká gratulace!

Ve čtyřhrách už to taková sláva nebyla, Honza spolu s Jakubem Herzánem podlehl páru Burget-Tvrdík 22:24 ve třetím setu. Vanda hrála s Terezou Cirókovou, jako nasazeným jim stačila výhra v prvním kole k zisku bronzových medailí, v semifinále už však nestačily na pár Trötzmüllerová-Valentová.

Prohlédněte si: výsledky turnaje

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři