Badmintonový oddíl

GPC U15 v Králově Dvoře: Ivča a Jirka vyhráli párovky

DSC_0152V neděli 8. září se konalo také GPC kategorie U15 v Králově Dvoře, kam z Proseka vyrazili Ivča Treperová, Gabča Kuptíková, Jana Flusserová a Jirka Zlatník. Také zde se povedlo získat spoustu medailových umístění: výhru Jirky po boku Petra Hnilici v deblu, výhru Ivči společně s Jaroslavem Karbanem v mixu, a dále druhé místo Gabči v mixu (s Alešem Foukalem) a Ivči v singlu a třetí místa Jirky v singlu, společně s Janou v mixu a Jany s Helenou Chvalovou v deblu.

Výsledky: tournamentsoftware

Turnaj nabídl zajímavé bitvy v mixu. Ivča s Jardou porazili v semifinále pár Hnilica-Chvalová 21:19 ve třetím setu, třísetová byla i výhra Gabči s Alešem nad Jirkou a Janou.

V singlu Jirka veseckému Foukalovi porážku oplatil, v semifinále si ale neporadil s Kovářem. Mezi dívkami Jana podlehla už v osmičce Vávrové. Velký boj svedla Gabča, která otočila skóre 15:20 ve třetím setu a porazila Terezu Jirákovou. Pak ve třech setech nestačila na Chvalovou. A s ní si neporadila v celkem jednoznačném finále ani Ivča.

Klučičí debl hrály jen čtyři páry, Jirka s Petrem svedli ale dvě třísetové bitvy, a po zásluze si odnesli z turnaje zlato.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři