Badmintonový oddíl

GPC U17 Benátky: Ivča zvítězila ve čtyřhře dívek

ivV sobotu 4. května startovala skupina proseckých hráčů na turnaji GPC U17 v Benátkách nad Jizerou. Největšího úspěchu dosáhla Ivča Treperová, když společně s Kačkou Koliášovou zvítězila ve čtyřhře dívek. Druhou medaili pak přidala společně s Petrem Krejčím, když obsadili 3. místo v mixu.

Výsledky: online

Turnaj byl sice obsazen jen málo hráči na počet, ale zase o to kvalitnějšími, každá výhra tak měla svoji hodnotu. V mixu Petr s Ivčou jako nasazené jedničky šli rovnou do semifinále, ale ve třech setech podlehli Maňáskovi a Soukupové. Vanda Sedláčková hrála s Matějem Peychlem a prohráli první kolo na tři sety proti Nekvindovi a Kožnarové.

V singlech jsme nezazářili – Petr prohrál v prvním kole s Pláničkou, Vanda s Kramešovou a Ivča s Koliášovou. Vanda alespoň vyhrála zápas o pořadí.

Do deblů zasáhla jen Ivča, při účasti tří dvojic s Kačkou přehrály páry Burdová-Soukupová i Kožnarová-Kramešová a mohly se radovat z celkového vítězství.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři