Badmintonový oddíl

GPC U17 Lužiny: výhra Tomáše s Petrem, řada dalších medailí

20190609_153648V neděli 9. června se konal v hale SK Jeremi turnaj GPC U17. Zúčastnila se i skupina proseckých hráčů, kteří dosáhli na pěkné výsledky: Tomáš Orlík s Petrem Krejčím vyhráli čtyřhru chlapců, v singlu obsadil Petr druhé a Tomáš třetí místo. Mezi dívkami pak byla druhá Vanda Sedláčková a třetí Gábina Kuptíková, konečně na bronzovou medaili dosáhli i Honza Solar s Vandou v mixu.

Výsledky: online

Do mixu zasáhly dva naše páry. Gábina s veseckým Alešem Foukalem uhrála první kolo proti dvojici Havránek-Hanzlová, ve druhém těsně podlehli Líbalovi a Knaislové. Stejný pár se stal osudným i Honzovi s Vandou – ti nejprve přehráli Schroettera s Vávrovou, pak získali cenný skalp Kováře a Klímové, ale Líbalovi s Knaislovou podlehli 19:21 ve třetím setu a skončili tak na 3. místě. Dobré výkony a hra!

V klučičím singlu byli naši hráči všichni ve spodní polovině pavouka. Honza prošel do čtvrtfinále, kde byl vyřazen Petrem. Ten se v semifinále utkal s Tomášem a na tři sety ho porazil. Ve finále však nestačil Vojtovi Frantovi.

Také v dívčí dvouhře se hrálo prosecké semifinále, Vanda v něm porazila Gábinu, ve finále hrála s Luckou Skařupovou 14:21 a 19:21.

Dívčí debl nám medaili nepřinesl, když Vanda s Gabčou podlehly v prvním kole na tři sety Chvalové a Knaislové (pozdější vítězky). O to větší radost nám udělali kluci – Tom s Petrem vyhráli celý turnaj, když porazili na tři sety dvojici Dvořák-Matiska, pak v semifinále v kvalitním zápase Gerginova se Schinkem dvakrát 21:15 a ve finále i Petra Hnilicu s Milanem Kovářem. Honza hrál s Lecianem z Astry a skončil na 5.-8. místě.

received_329198187777396

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři