Badmintonový oddíl

GPC U17: v Hradci Králové kluci první, holky druhé

WhatsApp Image 2019-04-13 at 18.48.20V sobotu 13. dubna se v Hradci Králové konal turnaj GPC U17, kam vyrazila prosecká čtveřice Verča Tvrdíková, Natálka Stará, Mára Schumpeter a Honza Šnaiberk. Dosáhli na moc pěkné výsledky, když Honza s Márou vyhráli čtyřhru chlapců, Verča s Naty v holčičím deblu získaly stříbrné medaile. K tomu ještě Mára s Naty v mixu obsadili také druhou příčku.

Výsledky: tournamentsoftware

V pavouku smíšené čtyřhry Verča s partnerem z Arionu vypadli po velké bitvě už v úvodním zápase. Mára s Natkou potvrdili nasazení jako turnajové dvojky, přešli přes Křivku s Vašíčkovou, Urbance se Stejskalovou a v semifinále i přes Vojtěcha a Šolarovou, až ve finále prohráli se severomoravskými soupeři Matulou a Žurkovou.

V singlech se našim vůbec nedařilo a většinou vypadli už v prvních kolech. Ale v deblech už to zase byl přímý útok na medailové pozice. Verča s Naty došly do finále turnaje a po dvou zvládnutých třísetových bitvých prohrály se Šalomounovou a Žurkovou.

Mára s Honzou pak dokonce celý turnaj vyhráli, když si poradili s páry Dostál-Rybyšar, Holubář-Šmída i ve finále s Matulou a Vojtěchem-

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři