Badmintonový oddíl

GPC U17 v Plzni: prosecké medaile na Bílé Hoře

pppV sobotu 20. dubna se na Bílé Hoře v Plzni konal turnaj GPC kategorie U17. Zúčastnili se i prosečtí – Kája Nachtmanová, Naty Stará, Petr Krejčí a Tom Orlík. Na výhru se dosáhnout nepodařilo, ale odvezli si hned několik cenných kovů.

Výsledky: online

V mixu Tom a Naty potvrdili nasazení jako 2, ve finále nestačili na Ječmínka a Šmikmátorovou. Petr s Hoffmanovou obsadil 3. místo, když v semifinále podlehli právě naší druhé dvojici.

V singlech Naty vypadla v druhém kole proti Lucii Krulové. Nachtmi si poradila s nasazenou Kortusovou, ale v dramatickém semifinále podlehla Tince Kozempelové. Mezi kluky Petr i Tomáš skončili ve čtvrtfinále.

Debly nám pak přinesly další dvě medaile, když Nachtmi s Tinkou obsadily třetí místo a stejně si vedli kluci, kteří však už ve svém prvním zápase prohráli s párem Ječmínek-Jelínek.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři