Badmintonový oddíl

GPC U17 Vesec: Petrovy párové výhry

asasasV neděli 2. února se konalo v Liberci GPC U17, z našeho klubu startovali Gabča Kuptíková, Ivča Treperová a Petr Krejčí. Podařilo se získat hned dvě zlaté medaile – Petr s Ivčou v mixu a Petr s Jardou Karbanem v deblu. Krom toho i další medailové „zářezy“ a body do celostátního žebříčku.

Výsledky: online

Začněme mixem – Petr a Ivča byli nasazení jako jedničky a tuto úlohu i splnili, když si poradili se všemi soupeři a získali zlaté medaile. Gabča hrála s domácím Líbalem, ale nestačili na pozdější finalisty Mrskoše a Malcovou. V singlu holky po výhrách v prvním kole hrály společné semifinále, po třech setech byla úspěšnější Ivča, avšak ve finále nestačila na Fišerovou.

aaasssasaas

Petr si vedle mixu střihnul ještě debla s radotínským Karbanem a i tuto disciplínu vyhrál, ve finále po třech setech proti Foukalovi a Líbalovi. Holky naproti tomu čtyřhru nehrály.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři