Badmintonový oddíl

GPC U19 Open: Vašek skončil 2. ve čtyřhře

DSC_0063V sobotu 5. května se na Hamru v Braníku konal otevřený turnaj kategorie U19. Z Proseka se ho zúčastnili Verča Tvrdíková, Natka Stará a Vašek Obhlídal. Největšího úspěchu dosáhl Vašek, který získal 2. místo v deblu společně s Vojtou Bízkem.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu prošli Vašek s Verčou do čtvrtfinále, tam ale podlehli Janošovi a Weinerové. Natka s Vojtou Frantou vypadli už v prvním kole.

V singlu Vašek podlehl po třísetovém souboji 19:21 v rozhodující sadě Michalu Nesvačilovi. Natálka se dostala mezi osm nejlepších výhrami nad Kabátovou a Hájkovou, pak podlehla Lence Kmoníčkové. Verča vypadla ve druhém kole s turnajovou dvojkou Strnadovou.

V klučičím deblu Vašek s Vojtou Bízkem potvrdili nasazení jako dvojky, ve finále podlehli Fürstovi a Nejedlému. Naty s Verčou po prvním vyhraném kole nestačily na turnajové jedničky Strnadovou a Weinerovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři