Badmintonový oddíl

GPC U19: výhra Vaška v deblu, pět proseckých medailí

DSC_0365V neděli 7. dubna se hrál v hale SK Jeremi turnaj GPC U19. Za Prosek v něm pod vedením trenéra Vítka Šedi startovali Natálka Stará, Kuba Riegr, Vašek Obhlídal, Mára Schumpeter a Honza Šnaiberk. Největšího úspěchu dosáhl Vašek výhrou v deblu, další medaile jsme přidali v párových disciplínách.

Výsledky: tournamentsoftware

Turnaj, který se nevyhnul již bohužel „tradičním“ pohledům na prázdné kurty a tak nějak zbytečně se natáhl do pozdějších hodin, byl pro nás úspěšný v párovkách. V mixu Mára po boku Andrey Kobylákové vydřel třetí místo (čtvrtfinále s koncovkou 25:23 ve třetím setu nad Kosteleckým a Mrázkovou), cennou bronzovou medaili zapsal i Kuba s Naty (výhra ve čtvrtfinále nad Vojtěch-Šolarová, potom padli 19:21 ve třetím setu s Listopad-Mathieu).

Singly byly slabší – Mára schytal do prvního kola vítěze Matěje Volfa, Kuba podlehl na tři sety Listopadovi, Honza nestačil na karvinského Breznena. Natálka uhrála jediná alespoň kolo, pak prohrála s Martinou Šmídovou.

V holčičím deblu byla Naty spolu se Sarah Mathieu rovnou v semifinále, kde ale vypadly po setech 20:22 a 21:23 – tedy celkově třetí místo. Honza s Márou porazili bratry Breznenovy a hráli pak hezký tříseťák v semifinále proti Vaškovi a Vojtovi Bízkovi, uspěli Vašek s Vojtou a ve finále zvládli porazit i pár Kostelecký-Vojtěch.

Vydařený turnaj – dobrá hra a spolupráce našich v tradičních i méně tradičních dvojicích – jen tak dál.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři