Badmintonový oddíl

GPD U17 Tábor: čtyři medaile pro Gábinu s Jirkou

DSC_3806V sobotu 4. května vyrazili Jirka Zlatník a Gabča Kuptíková na zkušenou do Tábora na turnaj GPD U17. V konkurenci hráčů z jihu Čech i z Prahy se prosadili hned ke čtyřem medailím: Gabča splu s Lucií Skařupovou vyhrála čtyřhru dívek, s Jirkou byli třetí v mixu. Gabča přidala druhé místo ze dvouhry a Jirka zase stříbro z deblu po boku hamerského Davida Eršila.

Výsledky: XLS

V mixu byli Jirka a Gabča nasazení jako dvojky rovnou do semifinále. Tam ale podlehli Pavlicovi a Kočové ve dvou setech.

V singlu kluků v základní skupině Jirka porazil Eršila, ale podlehla na tři sety Dvořákovi, nakonec tedy hrál o třetí místo proti Pavlicovi; a bohužel ve dvou setech prohrál.
Gabča ve vyrovnané skupině porazila 2:1 na sety Jirákovou, 1:2 na sety podlehla Kočové, ale díky nejlepšímu součtu míčů to dotáhla do finále. Tam nestačila na Lucku Skařupovou.

Čtyřhry systémem každý s každým přinesly Jirkovi 2. místo, Gabče dokonce výhru.

Oba hráči si udělali pěkný bodový základ do kategorie U17 pro příští sezónu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři