kopenZa velké účasti převážně pražských hráčů proběhl v sobotu 24. září otevřený turnaj pro začátečníky Kralupy Open. Z našeho klubu se nejlépe dařilo Ivče Treperové, která vyhrála svoji kategorii U11 – dívky. Na medaili ještě dosáhla Kája Nachtmanová (3. v kategorii U13), Pepa Mrázek a Klárka Tvrdíková (3. místa v kategorii U9).

Veliký dík za uspořádání turnaje a veškerou pomoc patří rozhodčím a všem zapojeným rodičům a dětem, kteří nám pomáhali vyhlašovat zápasy, zapisovat výsledky, řídit turnaj, počítat pořadí ve skupinách a zvládat další důležité činnosti a práce. Jste skvělí!

Prohlédněte si: fotografie z turnaje

Výsledky: U9 holky | U9 kluci | U11 holky | U11 kluci | U13 holky | U13 kluci

U13 kluci – Petr Krejčí na 4. místě

V klučičí kategorii U13 nám medaile utekla jen o fous. Petr Krejčí se prosadil do pavouka, v němž postupně vyřadil Tvrdíka a Leciana. Dvě prohry s pozdějším vítězem Bittmanem a v zápase o třetí místo i s Janáčkem pro něj znamenaly nepopulární „brambory“ – ale i tak velmi slibný výkon.

Naši další zástupci skončili už ve skupinách, Jirka Zlatník nakonec 13., Pepa Rákosník 16., Honza Solar 18.

U13 holky – Kája získala bronzovou medaili

Mezi holkami zazářila podle očekávání Kája Nachtmanová, která prošla ze skupiny do pavouka. Ve čtvrtfinále vyřadila Gabču Kuptíkovou a až v semifinále podlehla ve dvou vyrovnaných setech Natálce Staré. O třetí místo naopak na tři sety porazila Lydii Kirschenbaum z Astry a získala pěknou bronzovou medaili. Gabča hrála o 5. místo proti Janičce Flusserové, také na tři sety a úspěšnější byla Janča, nakonec tedy 5. a Gabča 7.

Další naše hráčky v zápasech o konečné pořadí obsadily 11. místo Klárka Koníčková, 18. místo Patrika Pszczólková a 19. Adélka Dragounová.

U11 kluci – nejlépe si vedl Kuba

V klučičí kategorii U11 nám medaile také unikla. Do pavouka se ze základních skupin dostal jen Kuba Pavlíček, ale ve čtvrtfinále podlehl Moravcovi a nakonec obsadil 7. místo. Celkovou 9. příčku si shodně získali Ondra Novák a Matouš Hlobil.

U11 holky – velké překvapení a výhra Ivči

Ve vyrovnané kategorii U11 dívky příjemně překvapila Ivča Treperová, která celý turnaj vyhrála! Po postupu ze skupiny vyřadila ve čtvrtfinále Tománkovou, v semifinále další velké překvapení turnaje naši Vandu Sedláčkovou a ve finále si poradila i s turnajovou jedničkou Kájou Vnoučkovou. Velký výsledek pro Ivču a rozhodně i motivace do tréninku!

Vanda Sedláčková po semifinálové porážce bohužel ve velmi těsných třech setech podlehla i soupeřce v boji o bronz a obsadila tak 4. místo, přesto skvělý výsledek pro Vandu, která teprve letos naplno vstoupila do závodního badmintonu.

Další umístění našich dívek: 7. Adélka Pávová, 15. Anička Marešová

U9 kluci – Pepa to dotáhl k bronzu

Kategorie U9 měla letos rekordní počet účastníků a boje byly opravdu vyrovnané. Nejlépe z našich skončil Pepa Mrázek na skvělém 3. místě. V semifinále podlehl Strejčkovi ve druhém setu nejtěsnějším možným poměrem 19:20, škoda.

Dalším pěkným výsledkem bylo 5. místo Kryštofa Coufala z badmintonové školy Letňany na prvním „opravdovém“ turnaji sezony. 11. příčku pak obsadil Damián Stádník.

U9 holky – nejlépe dopadla Klárka

V kategorii U9 holek jsme měli hodně početné zastoupení, a tak došlo na řadu vzájemných soubojů našich děvčat. Celkově nejlépe dopadla Klárka Tvrdíková, která získala 3. místo po výhře nad Verčou Flusserovou, ta tedy byla celkově 4.

Další naše umístění: Bětka Marešová 5., Amálka Maixnerová 6., Klárka Gerbelová 7., Justýnka Bíbová 8.