Badmintonový oddíl

Kralupy Open: tři zlaté medaile z turnaje v minibadmintonu

kralupyV sobotu 29. září pořádal náš oddíl turnaj Open v kategoriích U9, U11 a U13. Nejmenší hráli dle pravidel minibadmintonu, pro U13 pak šlo o otevřené GPD. Za řízení vrchní rozhodčí Anežky Limanovské a za pomoci velkého množství našich hráčů a rodičů se odehrál pohodový turnaj s třešničkou na dortu v podobě medailových úspěchů proseckých hráčů. Zlato si vybojovali Dan Nachtman v klucích U9, Kryštof Coufal v klucích U13 a Amélie Maixnerová mezi U13 děvčaty. V kategorii U13 dívky dokonce Prosek získal všechny tři medaile!

Fotografie z turnaje

Prohlédněte si: výsledky turnaje

U9 dívky

U9 chlapci

U11 dívky

U11 chlapci

U13 dívky

U13 chlapci

U9 – výhra Dana Nachtmana, bojovné výkony všech
V kategorii U9 se o první místo utkali dva naši hráči, v souboji s Lukym Mrázkem byl tentokrát úspěšnější Dan Nachtmi, který se tak radoval z celkového prvenství.

1. Daniel Nachtman
2. Lukáš Mrázek
4. Vladimír Svoboda
5. Kristián Bíba

5. Agátka Maixnerová
7. Kristýnka Gerbelová

kra9

U11 – Petr Bříza byl o skóre 4.
V kategorii U11 jsme si medailový úspěch nepřipsali, ale nebylo k němu daleko – Petra o něj připravilo jen skóre, dobře si vedli i Míša Pihera a mezi holkami Klárka Gerbelová či Justýnka Bíbová.

4. Petr Bříza
6. Michal Pihera

5. Klárka Gerbelová
6. Justýnka Bíbová
7. Marika Ivankova
8. Bětka Marešová

kra11

U13 – úspěchy našich šikovných „2008″
Dle papírových předpokladů se z výhry v U13 radoval mezi kluky Kryštof Coufal, který během turnaje neztratil ani set a nejvíce mu soupeři dali 10 bodů. Mezi dívkami byla vítězkou překvapivě Amálka Maixnerová, která porazila ve vzájemném souboji Klárku Kučerovou, klobouk dolů pak před 3. místem Štěpánky, která je ročník narození dokonce 2009 a uspěla mezi až o tři roky staršími protihráčkami.

1. Kryštof Coufal
5. Pepa Mrázek
10. Kuba Bárta
12. Dan Synek

1. Amálka Maixnerová
2. Klárka Kučerová
3. Štěpánka Nýdrlová
6. Nikča Hrabčová
8. Nela Fenclová
12. Klárka Tvrdíková
17. Terka Šturcová

kra13

Účast byla během prodlouženého víkendu trochu menší, ale aspoň si všichni dobře zahráli a turnaj skončil v krásném čase 16:30. Novinkou záříjového klání pak byly organizátory poskytnuté míče Yonex AS30, díky nimž se celý turnaj odehrál s kvalitním „peřím“ a pro všechny stejnou kvalitou.

Děkujeme za pomoc všem ochotným hlasatelům, rozhodčím, výběrčím a vůbec těm, kdo během turnaje přiložili ruku k dílu. A těšíme se zase na shledanou v lednu!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři