Badmintonový oddíl

Letní školička 2019: druhý týden s rekordní účastí

69764143_2504064853159117_5932019794839601152_oVe dnech 19.-23. srpna proběhl druhý turnus badmintonových příměstských táborů a přípravných campů pro naše nejmladší i starší hráče. Zapojila se nakonec padesátka sportovců, kteří využili zázemí BB Arena, připravených tréninkových plánů a programu. Za vstřícnost a pomoc děkujeme BB Areně, centru Knoflík, městské části Praha-Letňany a všem trenérům, asistentům a organizátorům.

Prohlédněte si: fotografie z campu

Trenérka Anežka Limanovská shrnuje oba termíny campů:

Ve dnech 12. – 16. a 19. -23. 8. proběhlo další oddílové soustředění v Praze ve spolupráci s BB Arenou, centrem Knoflík a jídelnou Branka.

Soustředění pro děti nejmenší a starší hráče proběhlo v klidné atmosféře a s rekordní účastí se odtrénovalo všechno, co bylo v plánu, snědlo všechno, co mistři kuchaři připravili a jako každý rok jsme vytáhli všechny zvířátka, které v Kavárně Knoflík jsou.

Soustředění proběhlo pod vedením hlavních trenérů Anežky a Tomáše spolu s několika dalšími asistenty z řad bývalých i stále hrajících hráčů.

Náplní tréninků bylo zlepšování dovedností a pokrytí celého kurtu. Postupně jsme se dostali i ke složitějším úderům jako je zadržený drop a spousta dalších. Skupiny mladších je postupně od naučení pohybu po kurtu dostali od kraťasů po výhozy až ke klíru i sticksmeči.

Po dopoledním i odpoledním tréninku následoval lehčí kruháč a následně i zápasy.

Soustředění ukázalo, že jsme na novou sezonu dobře připraveni a budeme bojovat na každém turnaji o co nejlepší výsledky.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři