Badmintonový oddíl

Mattoni Cup v Karlových Varech – šest proseckých medailí na GPC U17

Vyprava - ProsekTurnaje GPC U17 v Karlových Varech se v sobotu 6. dubna zúčastnila trojice proseckých hráčů – Ivča Treperová, Petr Krejčí a Tomáš Orlík. A povedlo se jim dosáhnout hned na šest medailových umístění, to nejcennější vybojovala Ivča v deblu, který se svou spoluhráčkou Kačkou vyhrála.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu byl Petr s domácí Hoffmanovou druhý, Tomáš s Ivčou obsadili třetí místo, oba shodně porazili pozdější vítězové Šilhan-Šenfeldová.

V singlu kluci obhájili nasazení 3/4, když po vyhraných prvních kolech podlehli v semifinále Šilhanovi, resp. Leštákovi. Ivča vyřadila nasazenou Benediktovou, ale ve čtvrtfinále už si neporadila se Štěříkovou.

Debl kluků měl jen 4 dvojice, a tak hráli každý s každým. Tři fajn zápasy pro kluky a z toho dvě výhry, třísetová porážka s Leštákem a Šilhanem a celkové druhé místo. Holek bylo trochu více, tak hrály pavouka, v něm nenasazené Ivča a Kačka Koliášová „pokosily“ konkurenci – postupně porazily páry Benediktová-Šenfeldová, na tři sety mosteckou dvojici Burdová-Kozempelová a ve finále i domácí pár Hoffmanová-Korčmarošová.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři