Badmintonový oddíl

Přebor Prahy U13: medaile pro Kryštofa, Kubu, Pepu, Amálku a Klárku

48359416_230696771154439_4901803689108307968_nV neděli 16. prosince se na Hamru v Braníku konal přebor Prahy do 13 let. Prosecké vedli trenéři Anežka Limanovská a Martin Lederer. A podařilo se dosáhnout na celou řadu medailových umístění. Více v reportáži trenéra Martina:

Výsledky: tournamentsoftware

Nedělního Přeboru Prahy U13 jsme se zúčastnily v hojném počtu, jmenovitě Kačka Ledererová, Amálka Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová, Klárka Zátková, Nikča Hrabcová, Klárka Tvrdíková, Klárka Kučerová, Nela Fenclová, Pepa Mrázek, Kuba Pavlíček, Míša Pihera, Vítek Pončík, Ondra Koranda, Petr Bříza a Kryštof Coufal.

Až na drobné výjimky se všichni zúčastnili všech tří disciplín. Zatímco někteří na turnaj přijeli sbírat své první zkušenosti, někteří z našich hráčů měli medailové ambice.

Ty se nakonec naplnily pro Amálku Maixnerovou, která získala bronz, jak ve čtyřhře dívek s Erikou Osičkovou, tak s Filipem Titěrou v mixu. Stejně i Kuba Pavlíček s Klárkou Kučerovou získali bronz v mixu. Kryštof Coufal vybojoval s Markem Čepelou dokonce stříbro v deblu. Sám pak v singlu v boji o finále podlehl pozdějšímu vítězi Adamu Srncovi a získal tak bronz. Kryštof, přestože
byl po nemoci, tak statečně bojoval i když už mu ke konci došla energie.

Klárka kromě úspěchu v mixu vybojovala finále v singlu, které hrála jako úplně poslední zápas turnaje proti Paterové. Bohužel únava spolu s neoblíbenou soupeřkou vedly u Klárky k odevzdanému přístupu k utkání, které pak jednoznačně prohrála.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři