Badmintonový oddíl

Přípravný camp III: zadní údery s Vaškem Palánem

118474060_309772956769666_8324339579541864459_nVe dnech 17.-21. srpna proběhl třetí týden proseckých přípravných campů. Jeho program pro své spoluhráče a badmintonisty SK Prosek Praha připravil Vašek Palán, kterému v trénincích sekundoval také Jan Somerlík. Tréninky se zaměřily především na techniku provádění úderů v zadní části kurtu a jejich využití.

Náročný program dne zahrnoval dopolední dvouhodinový trénink techniky, po kterém následovala fáze v posilovně. Pro většinu hráčů první setkání se silovým tréninkem, který je nutnou součástí přípravy juniorů a dospělých – tréninky se tak zaměřily více na techniku a správné provedení jednotlivých cviků, přesto rozhodně nebyly nenáročné…

Odpoledne navázala atletická fáze – jedna hodina na oválu a hřištích (také písku) u ZŠ Fryčovická. Celý den pak uzavíral 90 min badmintonový trénink zaměřený na herní kombinace a zápasy.

Výborná motivace všech hráčů, přívětivé prostředí BB Areny a Ice Areny, trenéři odhodlaní vymáčknout z hráčů maximum – to charakterizovalo třetí týden přípravy. Velký dík za pomoc patří Somčovi, alias hostu z Ostravy, Vaškovi za přípravu tréninkových plánů a neúnavnou snahu vylepšit hru našich juniorů, a všem, kteří se zúčastnili, za jejich přístup a odvedenou práci.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři