Badmintonový oddíl

Turnaje GP na začátku ledna: prosečtí cestovali po celé ČR

V prvních dvou lednových víkendech se odehrála celá řada turnajů, jichž se zúčastnili i prosečtí hráči. Přehled najdete níže:

GPC U17 v Mostě

Výsledky: online

Pěkné druhé místo v deblu vybojovala Justýnka Bíbová, Jirka Matuška zase bronzovou medaili v mixu.

GPC U17 ve Vinoři

Výsledky: online

Pod vedením trenéra Vítka Šedi naši vybojovali čtyři zlaté z pěti disciplín. Filip Titěra porazil ve finále dvouhry chlapců Petra Břízu. Klára Gerbelová zvítězila a třetí místo v singlu braly Gabriela Frühaufová a Veronika Berková. Prosecké obsazení mělo i finále mixu, kde Filip s Amélií Maixnerovou porazil Petra se Štěpánkou Nýdrlovou. Čtvrtým zlatem pro naše hráče byla výhra dvojice Veronika Flusserová a Gabriela Frühaufová v deblu.

GPC U13 na Skalce

Výsledky: online

Singlové vítězství si vybojoval Vladimír Svoboda. Účast a vyhrané zápasy či první zkušenosti s párovými disciplínami byly bonusem pro další zúčastněné hráče.

GPC U15 v Osíku

Výsledky: online

Kiki Bíba startoval v klučičím singlu, ale vypadl už v prvním kole s Martinem Ondrou.

GPC U15 v Táboře

Výsledky: online

Zlatý hat-trick si v Táboře vybojoval Daniel Nachtman, když vyhrál singl (ve finále proti Markovi Nechvátalovi), společně s Markem čtyřhru a s Veronikou Berkovou i mix. Stříbro získala Verča v singlu a Marek v mixu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponzoři a partneři