Badmintonový oddíl

Turnaje GP: první víkend v novém roce plný turnajů a úspěchů

271186375_960657181531157_92276584246076282_nPrvní hrací víkend nové sezony a kalendářního roku 2022 byl doslova nabitý turnaji a prosečtí hráči byli vidět v nejrůznějších místech ČR. Řada medailí, úspěchů a také získaných zkušeností – zkrátka ten správný start do nového roku :-)

GPC U17 ve Vinoři

Výsledky: online

Pod vedením trenéra Vítka Šedi startovali: Petr Bříza, Kryštof Coufal, Nela Fenclová, Ami Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová a Filip Titěra.

Vítězství v obou párovkách získala Ami, v mixu s Filipem a v deblu s Adélkou Turoňovou. Třetí prosecké zlato přidala Štěpánka v singlu dívek. Stříbrné medaile vybojovali Kryštof v singlu a v deblu spolu s Filipem, bronzové pak Filip a Nela v singlu, v párech pak Petr s Kristiánem Haškem, Nela se Štěpánkou a Petr se Štěpánkou v mixu.

GPC U13 na Braníku

Výsledky: online

Pod vedením trenérek Dity Marešové a Anežky Limanovské startovali: Kristián Bíba, Kristýna Gerbelová, Tobiáš Machan, Agáta Maixnerová a Vladimír Svoboda.

Velmi úspěšný turnaj vítězstvím završili Agátka ve dvouhře dívek (ve finále porazila Kristýnku), Kiki s Kristýnou v mixu a Kristýna s Agi v deblu. Medaile brali i Vládík za 3. místo v singlu, spolu s Kikim pak získali stříbro v deblu.

GPC U17 v Českých Budějovicích

Výsledky: online

Z našeho klubu se zúčastnila Nikča Hrabcová. Prosadila se na 5. místo ve dvouhře a čtyřhře, 9. v mixu.

GPC U13 v Českých Budějovicích

Výsledky: online

Z našeho klubu se zúčastnil Kristián Bíba. Podařilo se mu projít na 2. místo v mixu s Lucií Gittou Hakl. Také v singlu Kiki došel až do finále, kde těsně podlehl Fošumovi. V deblu se svým přemožitelem spojil síly a podařilo se získat zlato. Gratulujeme!

GPC U17 v Benátkách nad Jizerou

Výsledky: online

Zúčastnili se: Kryštof Coufal, Veronika Flusserová a Filip Titěra.

Hodně úspěšný a dobře obsazený turnaj v Benátkách. V mixu získala Verča bronz spolu s Ondřejem Beranem. Singl kluků po skvělých výkonech prosecké finále, v němž Kryštof porazil Filipa. Mezi dívkami Verča skončila 5. po výhře nad Grednerovou, ale prohře s Osičkovou. Čtyřhra klukům moc nevyšla, když prohráli v osmičce s Patzákem a Slavíkem. Stejně tak na dobrušské soupeře nestačila v prvním kole ani Veva.

WhatsApp Image 2022-01-09 at 16.45.20

GPC U17 v Mostě

Výsledky: online

Zúčastnili se: Petr Bříza, Gabriela Frühaufová, Klára Gerbelová a Štěpánka Nýdrlová

Další vydařený turnaj pro naše barvy. V mixu stříbro pro Petra a Štěpánku, kteří nestačili na Klokana a Grznárovou. Petr v singlu uhrál jen jedno kolo, pak narazil na Adama Srnce. Mezi dívkami celý turnaj vyhrála Štěpánka, ve finále porazila Terku Grznárovou. Klára po prohře s Terkou v semifinále brala bronz, Gabča se dostala mezi osm nejlepších. V deblu kluků prošel Petr spolu s Kubou Klokanem do finále, nestačili na Ickerta se Srncem. A mezi dívkami další zlato pro Štěpánku společně s Terkou, Klára s Gabčou obsadily třetí místo.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři