valamarpMezinárodní mistrovství juniorů Chovatska hostil v termínu 7.-9. října Dubrovník. Z našeho klubu se zúčastnily Míša Zelinková a Berta Ausbergerová. Obě holky nastoupily ve dvouhře a společně pak také v deblu. Po turnajích dospělých v Polsku a v Praze na mezinárodním mistrovství opět soupeřily v juniorské konkurenci, ale nominační turnaj pro MS juniorů se jim tentokrát hrubě nevydařil.

Výsledky turnaje: tournamentsoftware

Míša ve svém prvním zápase nečekaně podlehla slovenské reprezentantce Tamaře Prostinákové dvakrát 18:21. Vedle vlastní hry se nedovedla srovnat ani s podmínkami v hale a často zhasínajícími světly. Berta Míšu rychle napodobila, když prohrála s také „hratelnou“ slovinskou soupeřkou Nastjou Stovanje 18:21 a 17:21.

Dovršením nešťastného vystoupení byl debl proti dvojici Réka Madarász – Inga Sadaič s výsledkem 21:16 19:21 a 19:21 – z více než hodiny hry dle Tournamentsoftware je ale také několik minut „světelné“ přestávky.