Badmintonový oddíl

Tréninkové skupiny


Tréninkové hodiny

pondělí 17:30-19:00 - BB Arena - TCM (Tomáš K):
Hejduková, Obhlídal, Šulc

pondělí 19:30-21:30 - Prosek – dospělí vedený:
Palán, Podivín, Vlášková

 

úterý 16:30-18:00 – Pramen (Tomáš K) - žáci výběr U13:
Coufal, Flusserová J, Flusserová V, Koranda, Kučerová, Kuptíková, Lederer, Mrázek P, Pavlíček, Pražský, Sedláčková, Sirůčková,  Solar, Treperová, Tvrdíková K, Zlatník

úterý 18:00-19:30 - Pramen (Tomáš P) - žáci výběr U15:
Dohnal, Krejčí, Nachtmanová, Orlík, Pávová, Rákosník, Riegr, Schumpeter, Stará, Šnaiberk, Tvrdíková V, Zelinka

úterý 18:00-19:30 - Pramen (Tomáš K) – ligový trénink:
Ausbergerová, Palán, Vorlík, Zelinková, Benešová, Vlášková

 

středa 16:30-18:00 – Pramen (Tomáš K) - žáci výběr U13:
Koranda, Kučerová, Lederer, Pavlíček, Pávová A, Pražský, Sedláčková, Sirůčková,  Solar, Straková, Treperová, Zlatník

středa 18:00-19:30 – Novoborská (Dita, Martin L, Petr J, Martin N) - přípravka menší:
Bíbová, Gerbelová, Hanžlík, Ledererová, Marešová B, Mrázek L, Nachtman, Nýdrlová, Pamio, Stádník, Týc, Voráček

středa 18:00-19:30 - Novoborská (Dita, Martin L, Petr J, Martin N) - přípravka větší:
Dragounová, Fenclová, Hlobil, Hroch, Janda, Klimovič, Krubnerová, Maixnerová, Novák

středa 18:00-20:00 – Pramen (Tomáš K, Vítek) – výběr U15:
Dohnal, Flusserová J, Hejduková, Krejčí, Kuptíková, Nachtmanová, Obhlídal, Orlík, Pávová, Rákosník, Riegr, Schumpeter, Stará, Šnaiberk, Šulc, Tvrdíková V, Zelinka

středa 18:00-20:00 - Jeremi (Kuba Bitman) – TCM U19:
Ausbergerová, Palán, Zelinková

 

čtvrtek 19:30-21:30 – Prosek (Tomáš K) – dospělí zápasy:
Dohnal, Obhlídal, Palán, Podivín, Riegr, Vlášková, Zelinka, Zelinková

 

pátek 15:00-16:30 – Prosek (Tomáš K) – přípravka – menší:
Bíbová, Gerbelová, Hanžlík, Ledererová, Machan, Maixnerová, Marešová B, Mrázek L, Nachtman, Novák, Nýdrlová, Pamio, Týc, Voráček

pátek 15:00-16:30 - Prosek (Dita) – přípravka – větší:
Coufal, Dragounová, Fenclová, Flusserová V, Hlobil, Hroch, Janda, Klimovič, Mrázek P, Tvrdíková K

pátek 17:00-18:30 – ZŠ Novoborská (Tomáš K) – žáci výběr U13:
Koranda, Kučerová, Pavlíček, Pražský, Sedláčková, Sirůčková, Treperová

pátek 17:00-18:30 - ZŠ Novoborská (Diana) – žáci výběr U15:
Flusserová J, Krejčí, Kuptíková, Lederer, Orlík, Rákosník, Solar, Zlatník

pátek 18:00-19:30 – ZŠ Novoborská (Tomáš P) – starší + junioři:
Dlouhý, Limanovská, Mocková, Nachtmanová, Obhlídal, Pávová, Riegr, Schumpeter, Stará, Šnaiberk, Šulc, Tvrdíková, Viktorinová, Vlášková, Zelinka

 

neděle 17:308-19:00 – Prosek (Tomáš K) – liga:
Ausbergerová, Benešová, Beznoska, Bohm, Krajča, Kykalová K, Palán, Podivín, Stádník, Vlášková, Vorlík, Zelinková

1 Komentář

  1. Jitka Hudcová
    02.10.2017    

    Dobrý den, měla bych zájem o badminton pro mého 13-ti letého syna. Je možnost jej ještě přihlásit?
    Děkuji za odpověď.
    Jitka Hudcová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Rubriky

Sponzoři a partneři