Badmintonový oddíl SK Prosek Praha dlouhodobě spolupracuje s Městskou částí Praha 9. Můžete nás vídat při sportovních akcích na Praze 9 nebo se o nás dočíst v časopisu Devítka. Hrdě reprezentujeme Prahu 9 a děkujeme za její podporu.

Hlavní město Praha dlouhodobě podporuje náš oddíl v rámci projektu Rozvoj badmintonu. Naši hráči reprezentují Prahu na Letních olympiádách dětí a mládeže.

Národní sportovní agentura podporuje SK Prosek Praha v rámci programu Můj klub.

SK Prosek Praha je Sportovním střediskem Českého badmintonového svazu, který podporuje naše trenéry a hráče v rámci péče o talentovanou mládež. Naši hráči jsou vybíráni do mládežnických reprezentací a Sportovního centra mládeže.

Sportovní centra BB Arena Letňany a BB Arena Štěrboholy jsou naším zázemím pro tréninky, turnaje nebo kempy. Působí zde také Badmintonová škola vedená našimi trenéry. Hráči SK Prosek Praha mají nárok na uplatnění slevy 20 % na pronájem badmintonových kurtů.

Dodavatel badmintonových míčů pro SK Prosek Praha.

Partner klubu v zajištění badmintonového vybavení i vyplétacího servisu pro naše hráče a trenéry. SK Prosek Praha a Yonex spolupracují při pořádání turnajů a badmintonových kempů. Hráči SK Prosek Praha mají nárok na uplatnění slevy 20 % na badmintonové vybavení z e-shopu yonex.cz nebo přímo v kamenné prodejně.

Best4Badminton nabízí členům SK Prosek Praha slevu 10 % na badmintonové vybavení a zvýhodněnou cenu za vyplétací servis.

Badmintonshop nabízí široký výběr badmintonového vybavení různých světových značek.

Společnost GFTC s.r.o. je sponzorem klubu SK Prosek Praha a výhradním distributorem produktů společnosti OMICRON electronics GmbH v České republice.

Česká značka minerálních vod Mattoni dodává vlastní produkty našim hráčům, trenérům i rozhodčím během prvoligových soutěží.

Tiskárny Maestro zajišťují materiály pro SK Prosek Praha, které nám slouží pro prezentaci klubu.
Kavárna a komunitní centrum Knoflík je pro nás partnerem při pořádání příměstských táborů a soustředění.

Spolupracujeme v metodické a trenérské oblasti, BadmintonCoach podporuje a ovlivňuje trenérský tým směrem ke kvalitní a odborně vedené přípravě našich hráčů.

Wellkomplex nabízí širokou sportovní péči, a to konkrétně masáže, kondiční tréninky nebo tréninky plavání. V rámci partnerské dohody mohou hráči SK Prosek Praha a jejich rodiče či sourozenci využít slevu 10 % na veškeré poskytované služby včetně předplacené WELLkarty! Stačí do rezervačního formuláře wellkomplex.cz uvést Vaše klubové členství.