Badmintonový oddíl

1. liga: nevydařené vánoční kolo ve Vinoři

ligggg

V sobotu 19. prosince nastoupilo naše družstvo dospělých A ke dvěma utkáním západní skupiny 1. ligy. Ve Vinoři jsme museli hrát v oslabené sestavě bez Honzy Vorlíka; tým pod vedením kapitánky Diany Pražákové tvořili Míša Zelinková, Berta Ausbergerová, Marian Šulko, Tomáš Krajča, Miloslav Beznoska, Filip Stádník a Vítek Šeďa. V prvním utkání jsme podlehli Meteoru B poměrem 3:5, ve druhém pak Chemičce Ústí n. L. dokonce 2:6. To znamená, že náš tým bude letos opět bojovat ve skupině o záchranu.

Prohlédněte si: fotografie z turnaje

SK Prosek Praha – Sokol Meteor Praha Radotín B 3:5

gf

S tradičním rivalem jsme bohužel uhráli náš tradiční výsledek. Vstup do utkání jsme přitom neměli špatný, když Filip s Bertou zaznamenali cenné třísetové vítězství v mixu nad dvojicí Severa-Musilová. Pak už ale body sbíral více soupeř. Tomáš s Kolouškem podlehli páru Hubáček-Teller, Míša s Bertou po vyhrané první sadě v dalších dvou nestačily na Musilovou a Titěrovou. Párovou bilanci srovnali výhrou v prvním deblu Maroš s Filipem. V singlu už se ale dokázal prosadit právě jen Marian. Míša neměla po nemoci dost sil a jasně podlehla Evě Titěrové. Tomáš ve dvou vyrovnaných koncovkách prohrál s Deanem Brabcem. A Koloušek i přes vší snahu nestačil na Matěje Hubáčka. Celkově tedy 3:5.

SK Prosek Praha – Chemička Ústí nad Labem 2:6

fg

V duelu s Ústím se nám bohužel dařilo ještě o fous hůře než v prvním utkání. Body přinesl jen Marian výhrou v singlu nad Honzou Vitverou (v hodně napínavé a také hlasité koncovce třetího setu) a s Filipem díky výhře nad párem Vitvera-Hobzik. Vítek s Míšou v mixu i přes nadějný start podlehli Lofflerovi a Pilařové, holky nestačily na sestry Pilařovy ani v deblu a Berta nenašla recept na hru Petry Pilařové ve dvouhře. Blízko bodu byli Tomáš s Kolouškem, ale koncovku třetí sady proti dvojici Vitvera-Loffler ztratili poměrem 20:22. Ve zbývajících singlech Filip podlehl na tři sety Adamu Hobzikovi a Tomáš po špatné hře Kubovi Vitverovi ve dvou sadách.

Celý tým moc děkuje za podporu všem fanouškům, kteří během dne dorazili, a byli – jak je naším zvykem – pořádně slyšet. Věříme, že budeme ve druhé polovině sezony moci udělat radost i lepšími výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři