Badmintonový oddíl

2. liga: skvělé výsledky Proseku B a C na domácí půdě

IMG_8424V neděli 1. prosince hostila naše hala na Proseku třetí kolo 2. regionální ligy. Týmy SK Prosek Praha B a SK Prosek Praha C nastoupily proti družstvům Hamru B a Astry C. Jak béčku tak i céčku se podařilo vyhrát obě utkání a v domácím prostředí jsme tak byli stoprocentní.

Za družstvo B pod vedením kapitána Miloslava Beznosky nastoupili Venca Podivín, Adam Šulc, Michal Böhm, Adam Šrámek, Šárka Vlášková, Jitka Benešová, Verča Tvrdíková a Natka Stará.

Za družstvo C pod vedením kapitána Honzy Jurky pak Radek Gregor, Petr Mazur, Vašek Obhlídal, Marek Schumpeter, Diana Pražáková, Dita Marešová a Dana Kykalová.

B-tým zvládl svá dvě utkání shodně poměrem 7:1 – jak proti Astře C, tak i proti Hamru. Céčko porazilo výrazně 7:1 tým Astry a poradilo si výsledkem 5:3 s družstvem Hamru.

Velký dík všem zúčastněným za bojovnost a předvedené výkony, které dávají šanci na to, že by oba týmy mohly projít do play-off o celkové vítězství v soutěži a možnost účastnit se kvalifikace o západní skupinu 1. ligy.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři