V sobotu 10. října se konalo první kolo 2. regionální ligy. Do soutěže v domácím prostředí haly na Proseku zasáhly i týmy SK Prosek Praha B a C. Béčko dokázalo všechna tři utkání vyhrát a bude tak zatím v čele soutěže, céčku se dařilo o něco méně, ale určitě ještě dá o sobě vědět a zabojuje o přední příčky tabulky.

Výsledky: online

B-tým nastoupil pod vedením kapitána Miloslava Beznosky ve složení: Šárka Vlášková, Jitka Benešová, Venca Podivín, Adam Šulc a Filip Stádník. Céčko pod vedením kapitána Honzy Jurky pak v sestavě: Dana a Kačka Kykalovy, Zuzka Kvíčalová, Radek Gregor, Filip Týc, Kuba Riegr, Petr Krejčí a Jiří Zlatník.

Béčko bylo v prvním kole stoprocentní, i když to bylo „o prsa“ – proti týmu Kladno B výsledkem 5:3, kdy zejména vyhraný debl Kolouška a Filipa proti páru Konupka-Vlk 25:23 ve třetím setu bylo hezké drama. Bodovali dále Adam, Koloušek a Šárka v singlech a Jíťa se Šárkou v deblu.

S Hamrem Praha B uhrálo naše béčko také výhru 5:3, když důležité body získali Venca, Adam a Filip v singlech, Venca s Adamem a Jíťa se Šárkou v deblu. Vzájemný souboj našeho B a C týmu sice na kurtu skončil remízou, ale pro špatné nasazení deblů ze strany C-týmu nakonec tedy výhrou béčka 5:3.

Céčko k tomu zapsalo porážku 2:6 od Hamru B, kdy bod získali pouze Radek s Honzou a Petr s Filipem v deblu. S Kladnem už se céčku vedlo lépe a k remíze 4:4 body přispěli Zuzka v singlu a páry Radek-Honza, Dana-Kačka a Dana-Honza. Velká škoda pak jen byla porážky Filipa s Petrem ve třetím setu 21:23…