Badmintonový oddíl

2. regionální liga: B vylepšovalo bilanci, C vydřelo remízu

WhatsApp Image 2020-02-23 at 16.19.58V neděli 23. února se konalo páté kolo 2. regionální ligy. V tělocvičně ZŠ Vinoř nastoupily týmy SK Prosek Praha B a SK Prosek Praha C. Céčko vybojovalo jednu remízu s rezervou Benátek, béčko dokázalo Benátky porazit a s domácím Meteorem C remizovat.

Za tým B nastoupili pod vedením kapitána Vency Podivína: Tomáš Krajča, Michal Böhm, Adam Šulc, Jan Šnaiberk, Jitka Benešová, Šárka Vlášková a Veronika Tvrdíková.
Tým C byl ve složení kapitán Honza Jurka, dále Radek Gregor, Václav Obhlídal, Jakub Riegr, Diana Pražáková a Dana Kykalová.

Céčko ve svém prvním utkání podlehlo Sokolu Radotín Meteor Praha C poměrem 1:7, i přes dílčí vyrovnané zápas, bod uhráli Vašek s Kubou v deblu krásným výsledkem 23:21 ve třetím setu nad rodinným týmem Franta-Franta. Bilanci si céčkaři napravili v duelu s BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz. B – remíza 4:4 mohla být dokonce vítězná, když v úplně posledním zápasu celého dne Honza s Danou hráli tři sety proti středočeským soupeřům. Bohužel koncovka dopadla lépe pro benátecké, a tak céčko zapsalo jen dva body do tabulky.

WhatsApp Image 2020-02-23 at 16.19.58 (1)

Tým B zahájil proti Benátkám výhrou a vylepšil tak minulé skóre. Singlovou bilanci jsme měli vyrovnanou – Tomáš porazil Kadlece a Adam Richtra, ale Honza podlehl Hasoňovi a Šárka ve třech setech Pokorné. Z deblů však selhal jen ten první – Tomáš + Michal – naopak Venca s Adamem porazili na tři sety Fröhlicha a Hasoně a vyhrály i Šárka s Verčou a Venca s Jitkou.
Ke stažení: zápis o utkání

S týmem Meteoru C šlo o to napravit minulou porážku. Nezačali jsme nejlépe, když Šárka podlehla Šemberové v singlu a Venca s Verčou prohráli mix, čímž Venca po dvaceti zápasech přišel o neporazitelnost v soutěži. Oproti minule však Adam na tři sety vyhrál singl se Staňkem a bodoval i Tomáš proti M. Frantovi. Posila z týmu D Honza však nestačil V. Frantovi a když Šárka s Jitkou prohrály debla, potřebovali jsme obě pánské čtyřhry vyhrát, aby mohla být alespoň remíza. Adam s Vencou to zvládli ve dvou setech i se záplavou „prasátek,“ Tomáš s Michalem potřebovali sety tři, ale nakonec porazili pár Staněk-Musil. Celkově tedy zasloužená remíza.
Ke stažení: zápis o utkání

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři