Badmintonový oddíl

2. regionální liga: béčko s vyrovnanou bilancí, céčko dvakrát prohrálo

DSC_0265V neděli 4. listopadu hostila pražská Astra druhé hrací kolo 2. regionální ligy, kde startují naše týmy dospělých SK Prosek Praha B a C. Béčko v souboji s Hamrem a Radotínem urvalo jednu výhru a jednu těsnou prohru, céčko zaznamenalo dvě porážky poměrem 3:5.

Výsledky: tournamentsoftware

Béčko startovalo ve složení: Šárka Vlášková, Jitka Benešová, Miloslav Beznoska, Filip Stádník, Venca Podivín, Tomáš Krajča

Za céčko nastoupili: Romča Čechová, Kačka Kykalová, Honza Jurka, Filip Týc, Evžen Stolowitzki, Anton Bocharov a Michal Bathory.

V prvním kole Prosek B vyzval lídra soutěže, Hamr A. Tým soupeře nabušený novými posilami, přijel ale bez druhé dívky, a tak jsme hned vedli 1:0. Bohužel Koloušek s Jitkou nezvládli třetí set mixu; podobně na tři sety prohrál i Tomáš s Bláhou a Šárka dvakrát 19:21 s Radkou Šilhavou. Připsali jsme dále jen deblové body, když Filip s Vencou porazili Macáka a Skláře; Tomáš s Kolouškem pak získali cenný skalp bratrů Kuby a Honzy Vitvery. Celkově 3:5, ale s velkou nadějí, že to rivalovi příště vrátíme ;-)

Céčko hrálo proti Radotínu C, při těsné prohře 3:5 mrzely některé ztracené třísetové zápasy (například Anton proti Šerclovi); cenný výsledek zaznamenaly holky výhrou v deblu, bod přinesl i Michalův singl.

Ve druhém kole béčko vyzvalo Radotín C a podařilo se mu „pomstít“ náš druhý tým – při výhře 6:2 jsme bodovali ve dvouhrách Šárky, Tomáše a Filipa, deblu Tomáš-Koloušek i Filip-Venca a také mixem.

Céčko pak dovršilo „kalich hořkosti“ další prohrou 3:5 s týmem Hamru B. K bodům chybí našemu céčku jen krůček, pevně věříme, že v dalších kolech dokáže zlepšit formu, zvládnout některé koncovky a nabrat optimističtější ráz.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři