Místo: Kralupy nad Vltavou
Adresa haly: Basketbalová hala Kralupy, V Luhu 1089 Kralupy nad Vltavou (www.sportkralupy.cz)

Badmintonová a tenisová hala U Cukrovaru, 278 01 Kralupy nad Vltavou (informace www.badminton-kralupy.cz)

Termín: 28. července-2. srpna
Doprava: vlastní
Sraz: v neděli 28. července ve 14:00 v Kralupech u Dvořákova gymnázia (Dvořákovo nám. 800, Kralupy)
Odjezd: v pátek 2. srpna v odpoledních hodinách (cca 17)

Přihlášení: závazně nejpozději do 30. června včetně zaplacení zálohy 2 700 Kč – přihláška prostřednictvím systému EOS.
Účastníci z jiných oddílů se přihlašují e-mailem (tomus@seznam.cz) a v odpovědi obdrží též informaci k platbě zálohy.

Cena: 5 400 Kč
Instrukce k platbě zálohy: po přihlášení v systému EOS dojde k vygenerování předpisu platby zálohy vč. var. symbolu a QR kódu.

Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pronájem tělocvičny, trenérské vedení, míče, pitný režim
Cena nezahrnuje: dopravu, úrazové pojištění

Storno podmínky: odhlášení do konce června – vrácení 100 % zaplacené zálohy. Odhlášení do 14 dnů před akcí (14. 7.) – vrácení 50 % zaplacené zálohy. Pozdější odhlášení: 0 % zaplacené částky.

Hlavní trenéři:
Tomáš Krajča (BWF Coach Level Three)
Miloš Čuntala (Slovensko – BWF Coach Level Two)
Anežka Limanovská (BWF Coach Level One)

Účastníci: dorost, starší a mladší žáci, přípravka

Podmínky účasti: 100% zdravotní stav a připravenost. Soustředění bude mít fyzicky náročný program – zúčastnit se ho mohou jen ti, kdo mají platné lékařské potvrzení o způsobilosti sportovat a neabsolvovali před zahájením žádnou chorobu bránící ve fyzické zátěži.

Během akce bude každý respektovat pokyny vedoucích a podřídí se připravenému programu. V opačném případě se vystavuje riziku vyloučení ze soustředění.

Program: 10 tréninkových jednotek v tělocvičně zaměřených na základy pohybu po kurtu a úderové techniky u mladších, obohacování úderového rejstříku a herní kombinace u starších. Dále hráči absolvují atletickou přípravu venku formou běžeckých cvičení a doplňkových sportů – pro mladší víceméně herní formou. Poměr kondiční a herní přípravy by měl být přibližně 30:70 %.

Co s sebou: raketa, boty do tělocvičny (světlá podrážka), boty na běhání venku, dostatek triček, kraťasy, tepláková souprava, švihadlo, plavky, hygienické potřeby (ručníky!), další oblečení a zábava dle uvážení (čepice, sluneční brýle, pláštěnka/deštník, knížka/společenská hra apod.); průkaz zdravotní pojišťovny! Spacák + karimatka (nafukovací matrace) + polštářek, plyšový medvídek a další spací nezbytnosti.

Ubytování: Dvořákovo gymnázium – Kralupy nad Vltavou (www.dgkralupy.cz) – Dvořákovo nám. 800 v prostoru velké + malé tělocvičny; hudebna + zázemí pro snídaně a večerní program.

Stravování: zajišťujeme snídaně + obědy + večeře. Stravování začíná večeří v neděli 30. července a končí obědem v pátek 4. srpna.

Kontaktní osoba:
Tomáš Krajča
tel: 725 833 043
e-mail: tomus@seznam.cz