Badmintonový oddíl

3. liga: Prosek D začal nadstavbu dvěma těsnými výhrami

IMG_0208V sobotu 30. listopadu hrál tým dospělých SK Prosek Praha D dvě utkání nadstavbové části 3. regionální ligy. Déčko hraje o celkové prvenství v soutěži a postup do 2. ligy. A vede si zdatně, když zapsalo dvě výhry nad týmy Hamru C a Troji B. Pod vedením kapitána Antona Bocharova za něj nastoupili Marek Schumpeter, Tomáš Orlík, Jan Šnaiberk, Zuzka Kvíčalová a Romča Čechová.

V utkání proti Hamru C jsme bodovali díky Márově třísetovém singlu s Vítkem, také Honza dokázal na tři sety udolat Hanla; Zuzka si poradila s Křiváčkovou a vítězství přinesli i Mára-Honza a Zuzka-Romča. Soupeř kontroval vyhranými koncovkami 21:19 ve třetích setech mixu a druhého deblu a singlovou výhrou Vaněčka. Celkově ale 5:3 pro Prosek!

S Trojou B jsme nakonec také vyhráli 5:3, když opět bodovali singlisté Marek proti Paterovi, Honza proti Šoupalovi a Zuzka proti Kyzlíkové. Jen Tomáš nenašel recept na Kubíčka. V párech pak Honza s Markem přehráli Pateru a Petříka a Zuzka s Romčou zvládly tři sety proti Kyzlíkové a Bednářové.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři