Badmintonový oddíl

3. regionální liga: dvě jednoznačné výhry týmu D v nadstavbě

DSC_0337V sobotu 22. února hrál tým SK Prosek Praha D další dvě utkání nadstavbové části 3. regionální ligy. A podařilo se zahrát se 100% bilancí – dvakrát 8:0 proti soupeřům z Troji a Hamru.

Na půdě SK Troja za SK Prosek Praha D nastoupili Evžen Stolowitzki, Michal Bathory, Marek Schumpeter, Jan Šnaiberk, Tomáš Orlík, Petr Krejčí, Romča Čechová a Zuzka Kvíčalová.

SK Prosek Praha D – SK Troja B 8:0
Ke stažení: zápis o utkání

V duelu s Trojou, které chyběla 2. žena, jsme vedli 1:0 skrečí čtyřhry. Třísetovou výhru zaznamenal Evžen v singlu proti Kubíčkovi a Zuzka proti Bednářové. Michal i Honza své dvouhry zvládli ve dvou sadách. I přes dílčí vyrovnané sety pak vyhrály i čtyřhry Mára-Honza a Tomáš-Petr a mix Mára-Romča.

SK Prosek Praha D – SK Hamr C 8:0
Ke stažení: zápis o utkání

Proti Hamru bylo třísetových zápasů více. Na jedničce Marek porazil Vítka, další singlisté už hráli ve dvou sadách – Michal s Vaněčkem, Honza proti Hanlovi a také Zuzka s Křiváčkovou. Na tři sety byly oba debly kluků, Marek a Honza si v prvním z nich poradili s párem Vítek-Hanl, Petr a Tomáš zdolali dvojici Vaněček-Khavkine. Debl žen opět soupeř neměl, a v mixu Tomáš s Romčou porazili pár Khavkine-Křiváčková 25:23 v rozhodující sadě.

Týmu D patří velká gratulace za kolo zvládnuté s čistým štítem – jen tak dál!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři