Badmintonový oddíl

3. regionální liga: vítězný úvod soutěže pro mladý tým D

121232792_274676650326705_3369028893569253866_nV sobotu 10. října se hrálo první kolo soutěže družstev dospělých. Odstartovala 3. regionální liga za účasti našeho družstva SK Prosek Praha D. Našemu týmu se podařilo vyhrát svou základní skupinu A, když porazil družstva Hamr C, Troja B a jako skreč Sokol Dobřichovice, který se prvního kola nezúčastnil.

Pod vedením kapitána Antona Bocharova za nás hráli: Verča Tvrdíková, Naty Stará, Marek Schumpeter, Jan Šnaiberk, Tomáš Orlík a Eugene Stolowitski.

Výsledky: online

Proti týmu Hamr C naši zaznamenali výhru 6:2, když bodovali v singlech Honza, Eugene a Verča. Ovládli jsme také oba dva mužské debly (Honza/Mára a Anton/Tomáš) a taky Naty s Verčou zvládly svoji čtyřhru.

Ještě jednoznačnější bylo utkání proti týmu Troja B, kdy bodovali všichni singlisté (Marek, Honza, Tomáš, Verča) a debly Anton/Honza a Verča/Naty, i mix Marek/Naty. Celkově tedy 7:1 a jednoznačný postup do nadstavbové části.

Vzhledem k situaci je nyní nejisté, jak bude soutěž pokračovat, každopádně tým D báječně začal a má našlápnuto k boji o vítězství ve 3. lize.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři