Badmintonový oddíl

Benátecký pohár: Berta bronzová v mixu na GPA dospělých

SportVe dnech 30. 8.-1. 9. hostily Benátky nad Jizerou turnaj GPA dospělých – Benátecký pohár, memoriál Petra Martince st. Zúčastnili se i prosečtí hráči, na medaili dosáhla Berta Ausbergerová (3. místo v mixu s Matějem Hubáčkem), dále krok před pódiovým umístěním zůstal Vašek Palán, 5. v deblu po boku neobvyklého partnera, Jakuba Bitmana.

Výsledky: tournamentsoftware

V mixu se Matěj s Bertou prostříleli přes silné dvojice Holeček-Strnadová, Jelínek-Kurzová a Kulíšek-Krpatová, ve dvou těsných setech je zastavili pozdější vítězové Drančák a Lajdová 21:19 25:23. Vašek Palán hrál s Nelou Němcovou, po volném kole ale byli vyřazeni párem Janáček-Milisová, obsadili tedy 9. místo.

Do čtyřhry mužů zasáhl Filip Stádník po boku Dana Skrčeného, úspěšně přehráli kladenskou dvojici Altera-Morávek, a ve dvou těsných setech podlehli Hoškovi s Jelínkem 21:23 a 19:21 – škoda, Hošek a Jelínek získali nakonec bronz. Vašek s Kubou Bitmanem po volném kole přehráli dvojici Holeček-Schoř, ale ve čtvrtfinále těsně podlehli páru Holub-Hubáček 21:21 10:21 a 21:23.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Sponzoři a partneři