Badmintonový oddíl

Benátecký pohár: bronzová medaile pro Míšu ve dvouhře

DSC07637aVe dnech 28.-30. srpna odstartoval turnajový podzim GPA dospělých – Benátecký pohár. Zúčastnili se ho také prosečtí: Míša Zelinková, Berta Ausbergerová, Filip Stádník, Jan Vorlík, Václav Podivín, Václav Palán, Adam Šulc. Největším úspěchem byla bronzová medaile, kterou si vybojovala Míša ve dvouhře.

Výsledky: tournamentsoftware

Dvouhrou žen tedy také začneme – Míša v prvním kole přehrála Adélu Klapalovou. Ve druhém si tentokrát výrazným rozdílem poradila se Soňou Hořínkovou z Vesce. A ani ve čtvrtfinále se její jízda nezastavila, když přehrála Anežku Nováčkovou. V neděli už na svou formu nenavázala a podlehla Kateřině Mikelové – i tak super výkon a návrat na kurty s optimismem a chutí!

V mixu jsme zasáhli už do kvalifikace, Adam s Klárou Šilhavou bohužel „schytal“ dvojici Janáček-Maixnerová a vypadl už v pátečním ranním programu. Naproti tomu Honza s Míšou si poradili s Divišem a Petruškovou a mohli se těšit na hlavní soutěž mixu. V ní se nevedlo našim nasazeným párům. Berta s Matějem Hubáčkem vypadli v prvním zápase (top 16) s párem Brázda-Chadimová. A Vašek Palán s Nelou Němcovou také v 16 podlehli právě Honzovi a Míše – ti nejprve porazili pár Rzeplinski-Ševčíková a pak i Vaška s Nelou. Ani proti turnajovým jedničkám a pozdějším vítězům Drančákovi a Lajdové to nebylo bez šance, výsledek 15:21 a 19:21 je moc hezký…

Do čtyřhry zasáhlo nejvíce našich hráčů. Filip s Danem Skrčeným bohužel podlehli už v prvním kole páru Král-Louda, později vítěznému. Honza s Vencou pak ve třech setech nestačili juniorským reprezentantům Smutnému a Kopřivovi. Dobře zahráli Adam s Vaškem, když porazili páry Kyzlík-Sklář a Bureš-Helar, Královi s Loudou ve čtvrtfinále vzali 17 a 14 bodů. Mezi ženami Berta s Míšou vypadly v prvním kole po těžkém losu s dvojicí Lajdová-Šikalová.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři