Badmintonový oddíl

Družstva U11: druhé místo z Jeremi a celkové vítězství v Přeboru Prahy!

75407670_2340711759370518_5728024679529054208_nPo družstvech žáků kategorií U15 a U13 přišla v sobotu 16. listopadu na řadu také družstva „jedenáctková“ – za pořádání SK Jeremi se odehrálo 3. kolo soutěže týmů v minibadmintonu. Za účasti dvou týmů SK Prosek Praha pod vedením trenérů Anežky Limanovské a Vojty Dohnala, a povedlo se doplnit mozaiku úspěchu. Po žácích U15 a žácích U13 se i U11 stali přeborníky Prahy, k čemuž jim dopomohlo 2. místo z posledního kola. Gratulujeme!

SK Prosek Praha A nastoupil ve složení Klárka Tvrdíková, Týna Zátková, Petr Bříza, Lukáš Mrázek, Marek Nechvátal a Dan Nachtman. SK Prosek Praha B potom ve složení Kristýnka Gerbelová, Agátka Maixnerová, Kristián Bíba, Vládík Svoboda a Štěpík Kincl.

Družstvo A vyhrálo svou základní skupinu. Ve finále vyzvalo tým Astry Praha, kterému ve vyrovnaném boji podlehlo 2:4. Druhé místo však v součtu s dvěma vítězstvími z průběhu sezóny stačilo na celkové prvenství v oblastním přeboru.

Družstvo B v průběhu turnaje zaznamenalo řadu vyrovnaných zápasů a vyhraných setů a posbíralo cenné zkušenosti – většina jeho hráčů bude startovat ještě za rok či za dva roky.

Gratulujeme našim nejmladším nadějím, ať je badminton baví a mají více a více chuti do tréninku a zlepšování se.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři