Badmintonový oddíl

Družstva U11: prosecké týmy obsadily 6. a 8. místo

u111

Sobotního turnaje družstev U11 (OP žáci – U11) se za SK Prosek zúčastnila dvě družstva, SK Prosek „A“ ve složení Kája Nachtmanová, Jana Flusserová, Julie Sochorová, Pepa Rákosník, Vojta Bican a Šimon Pražský pod vedením Martin Nachtmana. Naše B-čko bylo ve složení Gabriela Kuptíková, Adéla Pávová, Ivana Treperová, Matouš Hlobil, Ondřej Koranda a Jan Solar pod vedením Martina Lederera.

Celkem se zúčastnilo 12 družstev, které byly rozděleny na čtyři skupiny po třech. Ze skupiny postupovala dvě první družstva do vyřazovacího boje o vítězství. Ale i poslední týmy ze skupin vytvořily skupinu o pořadí, takže si všichni pořádně zahráli a program se protáhl až pozdě do odpoledne, kdy z důvodů obsazenosti haly se vyhlašování vítězů muselo přesunout ven před halu.

Martin Nachtman o výkonech A-týmu:

V sobotu 24.10. náš A tým nastoupil ve složení Pepa Rákosník, Vojta Bican, Šimon Pražský, Kája Nachtmanová, Jani Flusserová a Julča Sochorová k bojům družstev v kategorii U11 v Radotíně. Naše sestava se již vzorně po osmé hodině sešla v tělocvičně, aby zahájila rozcvičení potřebné k zahřátí těl v chladné tělocvičně.

Los náš tým určil do skupiny s Vinoří a Astrou A, zahajovací klání jsme začali s Vinoří, se kterou jsme remízovali, ale v konečném součtu jsme vyhráli o dva body, na Astru jsme si trošku věřili a taky trošku podcenili, protože jsme opět uhráli remízu, ale nakonec jsme splnili očekávaný postup ze skupiny ze druhého místa za Vinoří.

V pavouku nás čekal Radotín A, kde naše bojovnost a slzy nestačily na silnou hru převážně radotínských chlapců, takže jsme museli skousnout drtící porážku 4:2, která nám přisoudila boj o 5.-8. místo, kde jsme zcela hladce porazili Hamr, o páté místo jsme se střetli s Radotínem B, kde jsme bohužel opět uhráli remízu a v konečném součtu jsme prohráli o devět bodů.

6. místo není zcela ideální, ale naše mladé družstvo se teprve formuje – příště budeme lepší.

Martin Lederer o výkonech béčka:

B-čku se povedlo postoupit ze skupiny, kdy po výhře 4:2 nad „Štěňatama“ (Radotín D) skončilo ve skupině druhé. Bohužel pak už nedokázalo povedený vstup do turnaje napodobit a další
utkaní (povětšinou se silnějšími týmy Radotína – Lvíčata, Tygřící a Dráččci) prohrála. Nakonec z toho bylo ale hezké osmé místo. Všichni se snažili, ale sami jistě vědí, že je potřeba na hodně věcích ještě zapracovat, aby to příště mohlo dopadnout lépe.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři