Badmintonový oddíl

Družstva U11: v Jeremi reprezentovaly náš klub hned tři týmy

IMG_20171112_162729V neděli 12. listopadu se konal turnaj družstev U11. Za pořádání BC Aktiv Lužiny v hale Jeremi Sport startovala hned tři prosecká družstva – Piráti, Panteři a letňanští Draci. Zatímco Piráti bojovali o celkové vítězství a v play-off obsadili nakonec 4. místo, Panteři i Draci sbírali především zkušenosti při množství náročných zápasů a v konkurenci 12 týmů obsadily shodné 9.-10. místo.

IMG_4468Piráti pod vedením trenérky Dity Marešové nastoupili v sestavě Pepa Mrázek, Kryštof Coufal, Verča Flusserová, Klárka Tvrdíková a Amálka Maixnerová. Čtvrté místo je sice nepopulární, ale zároveň příslib: všichni hráči mohou v kategorii U11 startovat ještě příští rok.

Panteři vedení trenérem Tomášem Maixnerem v sestavě Lukáš Mrázek, Vítek Pončík, Bětka Marešová, Klárka Gerbelová a Justýnka Bíbová obsadili 9. místo díky celkové 5. příčce v šestičlenné základní skupině. Každý uhraný zápas a set byl pro naše mladší borce úspěchem, také družstvo Panterů může hrát U11 ještě rok či déle.

Draci z badmintonové školy Letňany pod vedením trenérky Anežky Limanovské nastoupili v hodně početné sestavě Míša Pihera, Petr Bříza, Mára Nechvátal, Tobík Machan, Nela Fenclová, Nikča Hrabcová, Terka Šturcová a Marika Ivankova. Celkové 9. místo je méně důležité, než množství dobrých odehraných zápasů, zejména Nela s Nikčou byly opravdovými oporami a při své pracovitosti mají vše v badmintonu před sebou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři